Čtenářská dílna – Jižní a Západní Čechy

Čtenářská dílna je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále oblíbenější aktivitou pro děti i dospělé. Tato interaktivní činnost umožňuje účastníkům rozvíjet své čtenářské schopnosti a zlepšovat svou gramatiku a slovní zásobu.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1ZŠ A MŠ Větrný Jeníkov, příspěvková organizace

Větrný Jeníkov 171, Větrný Jeníkov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Základní škola pro 250 žáků s družinou a jídelnou. Škola je umístěna uprostřed vesnice mimo hlavní komunikaci v klidném prostředí. Učitelé a žáci se účastní různých kulturních a sportovních akcí v Jihlavě, navštěvují městskou knihovnu, divadlo, bazén i dopravní hřiště. Provozujeme také …

2Joker z.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Hradební 516/16, Cheb
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zapojení osob se zdravotním postižením do společnosti. Praní prádla, šicí dílna, prodej kancelářských a hygienických potřeb, náhradní plnění i sociální služby - sociálně terapeutické dílny, osobní asistence. Čtenářská kavárna.

3Joker o. s. - čtenářská kavárna Joker1 pobočka

Valdštejnova 581/8, Cheb
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Čtenářská kavárna. Polední menu. Odpoledne bruschetty, panini, burgery a sendviče. Besedy, dílny, koncerty, výstavy a přednášky. Možnost zapůjčení deskových her i knih a časopisů.


Firmy v dalších lokalitách


Čtenářská dílna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Čtenářská dílna se často koná v knihovnách a školách, ale také v různých kulturních centrech a komunitních centrech.

Účastníci čtenářské dílny mají možnost číst různé knihy a diskutovat o nich s ostatními. Tato aktivita je skvělým způsobem, jak se naučit nová slova a fráze a zlepšit své porozumění textu. Čtenářská dílna také pomáhá rozvíjet kritické myšlení a analytické schopnosti.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se konají různé druhy čtenářských dílen, včetně dílen pro děti, dospělé a rodiny. Tyto dílny jsou často zdarma a otevřené pro veřejnost. Účastníci mohou získat nové přátele a setkat se s lidmi, kteří mají stejný zájem o čtení.

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své čtenářské schopnosti a získat nové přátele, čtenářská dílna v oblasti Jižní a Západní Čechy je skvělou volbou. Připojte se k dalším nadšeným čtenářům a objevte nové knihy a příběhy.