Dámská manikúra – Jižní a Západní Čechy

Dámská manikúra je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále oblíbenější. Ženy zde hledají kvalitní služby, které jim zajistí krásné a zdravé nehty.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1DUP - družstvo1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Řemenovská 1999, Pelhřimov

Firma s názvem DUP - družstvo uměleckého průmyslu se zabývá kovovýrobou, kožedělná a galanterní výroba, Pivovar POUTNÍK. Vyrábíme pouzdra, kabely, kufry, manikúry, kleště, pinzety a nůžky.

2SALON I.P. STYL, s.r.o.

Nerudova 3078 , Tábor
Otevřeno do 18:00

Provoz kosmetického a kadeřnického salónu - kosmetika, pánské kosmetické ošetření, manikúra, pedikúra, stříhání a mytí vlasů, barvení vlasů (barvy New Igora Royal, Igora Royal Intense +, Igora Royal Color 10), trvalá ondulace, melírování.

3Studio Trio

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
S. K. Neumanna 508…, Jihlava Bezdlužná

Nabízíme kadeřnické služby, kosmetiku, manikúru, pedikúru a masáže v Jihlavě, pro více informací navštivte naše webové stránky.

4STUDIO JOSMANELA

Manikúra. Pedikúra.

5Šárka Řádková Mittermuller

Šárka Řádková Mittermuller, se sídlem Okružní 581, 382 41, Kaplice, v okrese Český Krumlov a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

6SALÓN ELEGANCE - Doubravka-Plzeň

3.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Masarykova 1132/62, Doubravka-Plzeň
Otevřeno do 24:00

SALÓN ELEGANCE, se sídlem Masarykova 1132/62, 312 00, Doubravka-Plzeň, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

7Nail Studio Michelle

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Senovážné nám. 232…, České Budějovice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabídka nehtových služeb - dámská i pánská manikúra, P-shine, modeláž nehtů (akryl, porcelán, gel), ruční malování a zdobení nehtů, masáže rukou. Spolupráce s nehtovými produkty značky ENII NAILS, NSI. V nabídce je také přebroušení, lakování francouzské, odlakování, doplnění i sundání nehtů.

8Prokopová Marie

Náměstí 205, Zbůch
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Provoz dámského a pánského kadeřnictví, masáží včetně kosmetiky a manikúry.


Firmy v dalších lokalitách


Dámská manikúra v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky profesionálním salonům a zkušeným specialistům je možné si dopřát nejen klasickou manikúru, ale i různé druhy gelových nebo akrylových nehtů.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho salonů, které se specializují na dámskou manikúru. Tyto salony nabízejí širokou škálu služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám každé zákaznice. Kromě klasické manikúry je možné si zvolit i různé druhy zdobení nehtů, jako jsou například kameny, malby nebo různé vzory.

Specialisté v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou velmi zkušení a pečliví. Vědí, jak na to, aby každá zákaznice odcházela spokojená a s krásnými nehty. Díky používání kvalitních produktů a moderních technologií jsou výsledky manikúry vždy perfektní.

Pokud hledáte profesionální salon v oblasti Jižní a Západní Čechy, který se specializuje na dámskou manikúru, nemusíte hledat dál. Využijte služeb zkušených specialistů a dopřejte si krásné a zdravé nehty. Vaše ruce budou vypadat skvěle a budete se cítit sebevědoměji.