Dámská manikúra – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1DUP - družstvo1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Řemenovská 1999, Pelhřimov

Firma s názvem DUP - družstvo uměleckého průmyslu se zabývá kovovýrobou, kožedělná a galanterní výroba, Pivovar POUTNÍK. Vyrábíme pouzdra, kabely, kufry, manikúry, kleště, pinzety a nůžky.

2SALON I.P. STYL, s.r.o.

Nerudova 3078 , Tábor
Dnes už má zavřeno

Provoz kosmetického a kadeřnického salónu - kosmetika, pánské kosmetické ošetření, manikúra, pedikúra, stříhání a mytí vlasů, barvení vlasů (barvy New Igora Royal, Igora Royal Intense +, Igora Royal Color 10), trvalá ondulace, melírování.

3Studio Trio

Nabízíme kadeřnické služby, kosmetiku, manikúru, pedikúru a masáže v Jihlavě, pro více informací navštivte naše webové stránky.

4STUDIO JOSMANELA

Manikúra. Pedikúra.

5Šárka Řádková Mittermuller

Šárka Řádková Mittermuller, se sídlem Okružní 581, 382 41, Kaplice, v okrese Český Krumlov a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

6SALÓN ELEGANCE - Doubravka-Plzeň

3.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Masarykova 1132/62, Doubravka-Plzeň
Otevřeno do 24:00

SALÓN ELEGANCE, se sídlem Masarykova 1132/62, 312 00, Doubravka-Plzeň, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

7Nail Studio Michelle

Senovážné nám. 232…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka nehtových služeb - dámská i pánská manikúra, P-shine, modeláž nehtů (akryl, porcelán, gel), ruční malování a zdobení nehtů, masáže rukou. Spolupráce s nehtovými produkty značky ENII NAILS, NSI. V nabídce je také přebroušení, lakování francouzské, odlakování, doplnění i sundání nehtů.

8Prokopová Marie

Náměstí 205, Zbůch
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz dámského a pánského kadeřnictví, masáží včetně kosmetiky a manikúry.


Firmy v dalších lokalitách


Dámská manikúra v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Dámská manikúra najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.