Francouzská manikúra – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1STUDIO JOSMANELA

Manikúra. Pedikúra.

2SALON ESKKO

SALON ESKKO, se sídlem Francouzská třída 2020/11, 326 00, Východní Předměstí-Plzeň, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

3Pedikúra - YLONA

Provádím pedikúru, barevné a francouzské lakování, zastřižení i zapilování nehtů, masáž nohou a odstranění kuřích ok. Nabízím mokrou pedikúru s možností provedení u klienta doma. Dále poskytuji masáž obličeje lávovými kameny či manuální lifting.

4Nail Studio Michelle

Senovážné nám. 232…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka nehtových služeb - dámská i pánská manikúra, P-shine, modeláž nehtů (akryl, porcelán, gel), ruční malování a zdobení nehtů, masáže rukou. Spolupráce s nehtovými produkty značky ENII NAILS, NSI. V nabídce je také přebroušení, lakování francouzské, odlakování, doplnění i sundání nehtů.

5Smolová Radka

Provoz nehtového studia a poskytování služeb s tím spojených - gelové nehty, malování, zdobení, barevná manikúra, francouzská manikúra, odstranění a nové nanesení laku.

6Richterová Eva

Nehtové studio - nehtová modeláž, lakování nehtů, zdobení kamínky, klasická manikúra, francouzská manikúra, P-Shine a pedikúra.

7Hronová Zuzana

Nehtové studio - manikúra, p-shine, modeláž nehtů, odstranění umělých nehtů, lakování, zdobení nehtů a francouzská manikúra.


Firmy v dalších lokalitách


Francouzská manikúra v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Francouzská manikúra najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.