Francouzská manikúra – Jižní a Západní Čechy

Francouzská manikúra je oblíbeným stylem nejen v oblasti Jižní a Západní Čechy, ale po celém světě. Tento styl manikúry se vyznačuje bílým nebo světlým proužkem na konci nehtu, který vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1STUDIO JOSMANELA

Manikúra. Pedikúra.

2SALON ESKKO

SALON ESKKO, se sídlem Francouzská třída 2020/11, 326 00, Východní Předměstí-Plzeň, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

3Pedikúra - YLONA

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U Černé věže 294/19 , České Budějovice Bezdlužná

Provádím pedikúru, barevné a francouzské lakování, zastřižení i zapilování nehtů, masáž nohou a odstranění kuřích ok. Nabízím mokrou pedikúru s možností provedení u klienta doma. Dále poskytuji masáž obličeje lávovými kameny či manuální lifting.

4Nail Studio Michelle

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Senovážné nám. 232…, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka nehtových služeb - dámská i pánská manikúra, P-shine, modeláž nehtů (akryl, porcelán, gel), ruční malování a zdobení nehtů, masáže rukou. Spolupráce s nehtovými produkty značky ENII NAILS, NSI. V nabídce je také přebroušení, lakování francouzské, odlakování, doplnění i sundání nehtů.

5Smolová Radka

Provoz nehtového studia a poskytování služeb s tím spojených - gelové nehty, malování, zdobení, barevná manikúra, francouzská manikúra, odstranění a nové nanesení laku.

6Richterová Eva

Nehtové studio - nehtová modeláž, lakování nehtů, zdobení kamínky, klasická manikúra, francouzská manikúra, P-Shine a pedikúra.

7Hronová Zuzana

Nehtové studio - manikúra, p-shine, modeláž nehtů, odstranění umělých nehtů, lakování, zdobení nehtů a francouzská manikúra.


Firmy v dalších lokalitách


Francouzská manikúra v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Francouzská manikúra je vhodná pro každou příležitost, od každodenního nošení až po svatební den.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je francouzská manikúra velmi populární a mnoho salonů nabízí tuto službu. Kvalitní francouzskou manikúru lze získat za rozumnou cenu a výsledek je vždy dokonalý. Mnoho žen v oblasti Jižní a Západní Čechy preferuje francouzskou manikúru před jinými styly, protože je to klasický a čistý vzhled, který nikdy nevyjde z módy.

Pokud hledáte nový styl pro své nehty, francouzská manikúra je skvělou volbou. Tento styl je snadno kombinovatelný s různými barvami a vzory, což z něj dělá velmi univerzální. Francouzská manikúra také pomáhá prodloužit vzhled nehtů a dodává jim zdravý a lesklý vzhled.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je francouzská manikúra oblíbená nejen mezi ženami, ale také mezi muži. Mnoho mužů si oblíbilo tento styl manikúry, protože je to jednoduchý a elegantní vzhled, který nevypadá příliš výrazně. Francouzská manikúra je také vhodná pro muže, kteří chtějí mít pečované nehty, aniž by to vypadalo příliš žensky.

Celkově lze říci, že francouzská manikúra je skvělou volbou pro každého, kdo hledá klasický a elegantní styl pro své nehty. V oblasti Jižní a Západní Čechy je tato manikúra velmi populární a mnoho salonů nabízí tuto službu za rozumnou cenu. Pokud hledáte nový styl pro své nehty, neváhejte a vyzkoušejte francouzskou manikúru.