Japonská manikúra – Jižní a Západní Čechy

Japonská manikúra je oblíbenou metodou péče o nehty v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tato technika se vyznačuje precizním zpracováním nehtů a použitím speciálních materiálů, které zajišťují jejich zdravý růst a pevnost.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Oktábcová Iva - OKStudio

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Fr. Ondříčka 1130/2, České Budějovice

Poskytujeme pedikúru, manikúru, masáže a kosmetiku.

2Šerá Linda

Nabízíme využití klasické a japonské manikúry, p-shine, modeláže nehtů, lakování a zdobení.

3Bencová Dagmar

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Velkomeziříčská 1121, Třebíč-Nové Dvory Bezdlužná

Manikúra, pedikúra. Modeláže nehtů, japonského tetování.

4Hančíková Hana

Nabízíme využití služeb nehtového studia. Provádíme japonskou manikúru, modeláže gelem, akrylem a malování na nehty.

5Vaníková Jana

Pedikúra mokrá - dezinfekce, odlakování nehtů, odstraněni kůží, zarostlých nehtů, vyjmutí kuřích ok, peeling, masáž. Lakování a zdobení nehtů. Japonské a glitrové tetování. Provozní doba po - pá 9 - 16, dále dle objednání.

6Krajčová Pavla

Nabízím služby jako je modeláž gelových nehtů, používám kvalitní gely značky MK PROFINAILS. Dále můžete využít služeb japonské manikúry P.Shine a nebo klasické manikúry.

7Kosmetický Salón Šárka

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Smetanova 643, Hluboká nad Vltavou Bezdlužná

Kosmetický salon poskytující kosmetické služby, masáže, japonskou manikúru P-shine. Dále je v nabídce trvalá na řasy, denní, večerní či svatební líčení, povrchové i hloubkové čištění pleti, masky, úpravy obočí včetně barvení, depilace teplým voskem.


Firmy v dalších lokalitách


Japonská manikúra v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Japonská manikúra je ideální pro ty, kteří chtějí mít krásné a zdravé nehty bez použití agresivních chemikálií.

Japonská manikúra se skládá z několika kroků, které zahrnují ošetření nehtů, odstranění odumřelé kůže a aplikaci speciálních olejů a krémů. Tyto produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, jako jsou bambucké máslo, jojobový olej a vitamín E, které zajišťují hydrataci a ochranu nehtů.

Japonská manikúra je vhodná pro všechny typy nehtů, včetně slabých a lámavých nehtů. Tato technika pomáhá posílit nehty a zlepšit jejich vzhled. Navíc japonská manikúra je velmi šetrná k nehtům a nezpůsobuje žádné poškození.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální japonskou manikúru v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se obrátit na naše zkušené specialisty. Naše salon nabízí širokou škálu služeb v oblasti nehtového designu a péče o nehty. Kontaktujte nás a objednejte se na japonskou manikúru ještě dnes!