Dioptrické brýle – Jižní a Západní Čechy

Dioptrické brýle jsou optickým pomůckou, která slouží k opravě refrakčních vad oka. Tyto brýle jsou tvořeny sklem nebo plastem, který je upraven tak, aby korigoval chybnou refrakci oka.

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Rusová Drahoslava - optika

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Chelčického 103, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Společnost zabývající se provozem optiky, prodejem brýlí, brýlových čoček, brýlové obroučky, slunečních brýlí, lup a pouzder.

5Gurová Ivana - oční optika1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
náměstí T. G.…, Chotěboř Bezdlužná

Prodáváme dioptrické brýle, lupy a brýlové čočky.

6Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Dnes už má zavřeno

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

7H-OPTOZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2119/69, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí a doplňkového sortimentu. Nabídka kontaktních čoček a příslušenství. Měření zraku.

8Optik Frič s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. ČSA 69, Moravské Budějovice Bezdlužná

Společnost Optik Frič s.r.o. je rodinnou firmou, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti oční optiky a péčí o zrak již od roku 1961. V současné době provozuje dvě prodejny oční optiky ve Znojmě (Slepičí trh) a v Moravských Budějovicích. V našich prodejnách zhotovujeme dioptrické brýle,…

9Optika Pavlína

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Veselská 6/7, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Oční optika Pavlína vznikla nedávno. Jejím otevřením v lednu 2009 byl splněn sen jedné mladé pilné optičky, která chtěla jít vlastní cestou a dát životu nový impuls. Mým přáním je, aby jste se u mě cítili dobře, budu se snažit Vám zpříjemnit váš výběr brýlí a všech doplňků. Každý týden doplňuji…

10Němec Otto - Optik

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 81/5, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno

Jsme rodinná firma, působící v oboru již ve druhé generaci a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici.


Firmy v dalších lokalitách


Dioptrické brýle v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Dioptrické brýle jsou velmi rozšířené a používají se především u lidí, kteří trpí krátkozrakostí, dalekozrakostí nebo astigmatismem.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou dioptrické brýle velmi oblíbené a mnoho lidí je nosí. V místním optickém salonu si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů brýlí, které jsou k dispozici. Optikové v salonu pomohou zákazníkům s výběrem správných brýlí a zajistí, aby byly správně přizpůsobeny jejich očím.

Dioptrické brýle jsou k dispozici v mnoha různých stylech a designech. Zákazníci si mohou vybrat z různých rámečků, barev a tvarů, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také vypadají dobře. Některé brýle jsou vyrobeny z lehkých materiálů, jako je titan nebo karbon, což zajišťuje pohodlné nošení.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy skel. Některé skla jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné skla mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů skel, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Dioptrické brýle jsou také k dispozici s různými typy čoček. Některé čočky jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné proti poškrábání, zatímco jiné čočky mají speciální vrstvy, které chrání oči před škodlivým zářením. Zákazníci si mohou vybrat z různých typů čoček, aby si mohli vybrat brýle, které nejenže jim pomohou vidět lépe, ale také chrání jejich oči.

Výběr správných dioptrických brýlí je velmi důležitý, protože špatně zvolené brýle mohou způsobit další problémy s očima. Proto je důležité, aby si zákazníci vybrali brýle, které jsou správně přizpůsobeny jejich očím a které jim pomohou vidět lépe. v oblasti Jižní a Západní Čechy si mohou zákazníci vybrat z široké nabídky různých typů dioptrických brýlí, které jsou k dispozici v místním optickém salonu.