Gynekologická péče – Jižní a Západní Čechy

Gynekologická péče je důležitou součástí zdravotní péče žen. Tato péče zahrnuje pravidelné návštěvy gynekologa, který provádí preventivní prohlídky a diagnostikuje a léčí různé gynekologické problémy.

1–10 firem z 90 nalezených Filtry

1Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(82)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

2Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(385)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Naše veterinární ordinace disponuje veterinárním CT. Navštivte naši veterinu v Českých Budějovicích.

3MUDr. Zdeňka Kravarová - gynekologie a porodnictví

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Dr. Bureše 1251/9a, České Budějovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči v oboru gynekologie pro širokou veřejnost. Specializujeme se především na léčbu výtoků a zánětů. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky a provozujeme těhotenskou poradnu.

4Nemocnice Dačice, a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

5GYNEKOLOGICKO - PORODNICKÁ AMBULANCE, MUDr. Melounová, Chotěboř, s.r.o.

Nad Hliništěm 1138, Chotěboř
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme gynekologickou ordinaci, nabízíme kompletní gynekologickou a porodnickou péči.

6Nemocnice Strakonice, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(155)
Radomyšlská 336, Strakonice I Bezdlužná Ověřená

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.

7MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…

8MUDr. Věra SLÁDKOVÁ s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 223, Velká Bíteš
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme gynekologickou ambulanci na objednání. Nabízíme porodní asistence. Poskytujeme komplexní gynekologickou péči, provádíme preventivní prohlídky, odborná vyšetření. Jsme smluvními partnery veškerých pojišťoven, jejich výpis uveřejňujeme na internetových stránkách. Naleznete zde …

9Nemocnice Tábor, a.s.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(313)
Kpt. Jaroše 2000/10, Tábor Bezdlužná

Nemocnice Tábor.

10Nemocnice Tábor, a.s. - Lékárna Světlogorská1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(164)
Světlogorská 2764, Tábor
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej léčiva a zdravotnických potřeb.


Firmy v dalších lokalitách


Gynekologická péče v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik gynekologických ordinací, které poskytují kvalitní péči ženám všech věkových kategorií. Tyto ordinace jsou vybaveny moderními diagnostickými přístroji a poskytují široké spektrum služeb, včetně preventivních prohlídek, ultrazvukových vyšetření, odběrů krve a dalších diagnostických testů.

Gynekologická péče se skládá z několika důležitých prvků, které jsou nezbytné pro udržení zdraví žen. Mezi tyto prvky patří:

1. Preventivní prohlídky - tyto prohlídky jsou důležité pro včasné odhalení různých gynekologických problémů, jako jsou například nádory děložního čípku, záněty nebo infekce.

2. Ultrazvuková vyšetření - ultrazvuková vyšetření jsou neinvazivní diagnostické testy, které umožňují zobrazit vnitřní orgány žen. Tyto testy jsou často používány k diagnostice různých gynekologických problémů.

3. Odběry krve - odběry krve jsou důležité pro diagnostiku různých onemocnění, jako jsou například hormonální poruchy nebo infekce.

4. Léčba gynekologických problémů - gynekologické ordinace poskytují léčbu různých gynekologických problémů, jako jsou například záněty, infekce, nádory a další.

5. Antikoncepce - gynekologické ordinace poskytují také poradenství ohledně antikoncepce a pomáhají ženám vybrat si vhodnou antikoncepční metodu.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní gynekologické ordinace, které poskytují široké spektrum služeb pro ženy všech věkových kategorií. Tyto ordinace jsou vybaveny moderními diagnostickými přístroji a zaměstnávají kvalifikované a zkušené gynekology, kteří poskytují individuální přístup ke každé pacientce. Díky pravidelným návštěvám gynekologa a preventivním prohlídkám mohou ženy v oblasti Jižní a Západní Čechy udržovat své zdraví a prevencí předcházet různým gynekologickým problémům.