Gynekologické operace – Jižní a Západní Čechy

Gynekologické operace jsou chirurgické zákroky, které se provádějí v oblasti ženského reprodukčního systému. Tyto operace mohou být prováděny z různých důvodů, jako například kvůli léčbě rakoviny dělohy, odstranění cyst nebo fibroidů, sterilizaci nebo kvůli řešení problémů s menstruací.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(81)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

2Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(384)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Naše veterinární ordinace disponuje veterinárním CT. Navštivte naši veterinu v Českých Budějovicích.

3Nemocnice Tábor, a.s.1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(312)
Kpt. Jaroše 2000/10, Tábor Bezdlužná

Nemocnice Tábor.

4fyzioreha s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Alšovo náměstí 75/13, Písek - Vnitřní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti rehabilitace a fyzioterapie.

5Medical institute care s.r.o. - fyzioterapie

Bezručova 143/16, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zdravotnické zařízení - invazivní zákroky a estetická medicína. Bělení zubů, formování postavy, omlazování, detoxikace a další.

6Lázně Františkovy Lázně a.s.1 pobočka

Nabízíme léčebné lázně především pro pacienty, kteří se léčí na nemoci pohybového aparátu, srdce, cév a gynekologická onemocnění včetně neplodnosti. K léčbě využíváme léčebné prameny, možnost i wellness a Aquapark Aquaforum.

7FYZIOplus, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Závodu míru 241/70, Karlovy Vary -…

Nabízíme rehabilitace, regenerační a rekondiční masáže, podvodní masáže, perličkové koupele. Poskytujeme lymfodrenáže, elektroléčbu a teploléčbu.

8Nemocnice Tábor, a.s. - Lékárna Světlogorská1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(164)
Světlogorská 2764, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej léčiva a zdravotnických potřeb.

10F-rehab s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Senovážné náměstí…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytoval fyzioterapeutických služeb.


Firmy v dalších lokalitách


Gynekologické operace v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se gynekologické operace provádějí v místní nemocnici, která disponuje moderními zařízeními a vysoce kvalifikovanými lékaři. Pacientky jsou před operací podrobeny důkladnému vyšetření, aby bylo zajištěno, že jsou vhodné pro zákrok a aby byl zvolen nejlepší postup.

Mezi nejčastější gynekologické operace patří:

1. Hysterektomie - odstranění dělohy. Tento zákrok se provádí kvůli léčbě rakoviny dělohy, silnému krvácení nebo kvůli fibroidům.

2. Ovariectomie - odstranění jednoho nebo obou vaječníků. Tento zákrok se provádí kvůli léčbě rakoviny vaječníků nebo kvůli cystám.

3. Laparoskopie - chirurgický zákrok, při kterém se do břišní dutiny vkládá malá kamera a chirurgické nástroje. Tento zákrok se provádí kvůli léčbě endometriózy, odstranění cyst nebo kvůli sterilizaci.

4. Myomektomie - odstranění fibroidů. Tento zákrok se provádí kvůli léčbě silného krvácení nebo kvůli potížím s plodností.

5. Sterilizace - chirurgický zákrok, při kterém se uzavírají vejcovody. Tento zákrok se provádí kvůli trvalé antikoncepci.

Gynekologické operace jsou obvykle prováděny pod celkovou anestézií a pacientky jsou po zákroku hospitalizovány na několik dní. Po operaci mohou být pacientky unavené a bolestivé, ale s postupem času se stav zlepšuje a pacientky se mohou vrátit k běžnému životu.

Je důležité si uvědomit, že každá gynekologická operace je individuální a závisí na konkrétních potřebách pacientky. Proto je důležité konzultovat s lékařem a zvážit všechny možnosti před rozhodnutím o operaci.