Nátěry výškových konstrukcí – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho výškových konstrukcí, které vyžadují kvalitní nátěry. Tyto konstrukce jsou vystaveny nepříznivým povětrnostním podmínkám a také mechanickému opotřebení.

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1Deák Vít - klempířství, pokrývačství

Zdíkov 113, Zdíkov Bezdlužná Ověřená

Využijte kompletní služby v oblasti realizace střech od rodinné firmy s více než 25letou tradicí. Nabízíme vám profesionální klempířské práce, pokrývačské práce a tesařské práce. Vyrobíme pro vás i střechu na klíč.

2KATRMONT s.r.o. - ocelové konstrukce, opláštění a nátěry střech1 pobočka

Zaměřujeme se na montáže ocelových konstrukcí, opláštění a nátěry plechových střech či práce s vysokozdvižnými plošinami a čištění i nátěry průmyslových a zemědělských objektů včetně malování hal. Poskytujeme práce s horolezeckou technikou. Dále pronajímáme vysokozdvižné plošiny do 13 m.

3Bouda Petr - KABANA

Výškové práce. Nabízíme provedení malby log, reklam, natěračské, klempířské, písmomalířské služby i na těžko přístupných místech, odstranění starých omítek. Provedeme zednické práce, čištění obvodových plášťů budov, oken, nátěry a čištění střech, rekonstrukce plochých střech, nátěry konstrukcí,…

4Havlík Zdeněk - Alpines Centrum

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sněžné 56, Sněžné

Poskytujeme nabídku práce ve výškách, stavebních prací a školení pro práce ve výškách. Zajišťujeme také prodej vybavení pro práce ve výškách. Mikrotrhací práce pomocí nových technologií. Firma také disponuje sestavou rámového lešení o ploše přes 400m2.

5STŘECHY - STAVBY A RENOVACE STŘECH

Zámecká 857/28, Třebíč - Podklášteří
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zajišťujeme tyto práce: * tesařské práce * pokrývačské práce * klempířské práce * zednické práce * výškové práce.

6Mižigar Roman

Tesařské, pokrývačské, klempířské, výškové, malířské, přípravné, dokončovací, specializované stavební práce.

7Robert Janák s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Třešňová 217, Adamov Bezdlužná

Nabízí malířské a natěračské práce. Natírání interiérů, protipožární nátěry fasád, konstrukcí, podlah, radiátorů. Malování pokojů, bytů, škol, úřadů a nebytových prostor. Vysokotlaké stříkání Airless. Mytí a čištění fasád, střech, skleněných ploch a výškové práce z plošiny. Nano stěna, strukturální…

8Čáp Miloslav

Poskytování výškových prací - rizikové kácení stromů, instalace reklamy na obtížně dostupných místech, mytí fasád, nátěry vysokých konstrukcí.

9Bureš Karel - výškové práce

- Bureš Karel - výškové práce - opravy komínů, střech i čištění střech a okapů. Další odbornou činnost jako je těžba a kácení rizikových stromů, nátěry železných a betonových konstrukcí, nátěry střech a výškové demoliční práce. Výškové shazování ledu a sněhu, také bezpečná údržba zeleně koruny…

10Pavel Štěrba- výškové práce - klempířství

Provádíme klempířské i pokrývačské práce, montáže střešních oken a sádrokartonových konstrukcí.


Firmy v dalších lokalitách


Nátěry výškových konstrukcí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je důležité použít kvalitní nátěry, které zajistí ochranu a prodlouží životnost konstrukcí. Výběr správného nátěru je klíčovým faktorem pro úspěšnou ochranu konstrukcí v oblasti Jižní a Západní Čechy. Díky kvalitním nátěrům se sníží náklady na údržbu a zvýší se bezpečnost a spolehlivost konstrukcí. Proto je důležité nezanedbávat údržbu a pravidelně kontrolovat stav nátěrů na výškových konstrukcích v oblasti Jižní a Západní Čechy.