Poradenství v oblasti katastru nemovitostí – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Špinarová Diana - Geodézie Vysočina3 pobočky

U Stínadel 1316, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Již od svého vzniku firma provádí veškeré geodetické práce v hlavních oborech geodézie, tj. v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Hlavní působností firmy je okres Pelhřimov, kraj Vysočina a Jižní Čechy. Provádíme zaměřování staveb a pozemků, geometrické plány a 3D skenování.…

2Mojmír Novotný - GP, s.r.o.1 pobočka

Koutkova 350, Třebíč Bezdlužná Ověřená

Společnost se věnuje komplexním službám v oblasti geodézie. Poskytujeme veškeré geodetické práce, poradenství v katastru nemovitostí, geodézii a ostatních příbuzných oborech. Především provádíme kontrolní měření, vytváříme geometrické plány, realizujeme vytyčování hranic pozemků a zaměřování…

3Mášová Lenka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Bechyňovo náměstí 6, Přibyslav Bezdlužná

Geodetické služby v oblasti katastru nemovitostí poskytuji již od roku 1999.Mým cílem je maximální spokojenost zákazníka, každý problém se dá vyřešit. Provádíme rozdělení pozemků, změnu hranice pozemků, vyznačení nebo změnu obvodu budovy, opravu geometrického a polohového určení nemovitosti,…

4Ing. Jana Marešová, Ph.D.

Zaměřování staveb, zhotovení geometrických plánů. Poradenství v oblasti katastrálních změn a zápisů.

5Ing. Svatopluk Bernard

Lidická tř. 119/15 , České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Služby v oblasti geodetických prací, geometrických plánů a zaměřování nemovitostí. Poskytování poradenství v katastru nemovitostí a vyhotovení smluv.

6CePT s.r.o. - Ing. Jana Marešová, Ph.D.

Nabízíme služby v oblasti vytyčování staveb a vlastnických hranic, geometrických plánů, zaměřování staveb, práce v investiční výstavbě či poradenskou činnost v katastru nemovitostí.

7Geodézie jih - Ing. Petr Sedláček

tř. Dr. Edvarda…, Soběslav
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti geodetických prací - geometrické plány, vytyčování hranic a staveb, dokumentace skutečného provedení staveb a účelové mapy. Poradenství v oblasti geodézie, zeměměřictví, katastru nemovitostí.

8Lazur Luděk, Ing.

Nabízíme poradenství a práce v oblasti geodézie a katastru nemovitostí. Provádíme geometrické plány, vytyčení hranic pozemků, zaměření inženýrských sítí, výškopisné a polohopisné měření, digitalizaci a jiné kartografické práce.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství v oblasti katastru nemovitostí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Poradenství v oblasti katastru nemovitostí najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.