Překlady textů z/do ukrajinštiny – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1HABARTOVÁ MIROSLAVA - intertext

Velké náměstí 48, Strakonice I
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytování služeb soudního tlumočníka a překladatele v němčině. Provádění překladů obchodních, technických a právních textů ve všech formátech. Nabídka kompletních tlumočnických služeb doma i s výjezdem do zahraničí.

2Lucie Kvasničková- Lingua - Trans

Jazykové kurzy, překlady, tlumočení, angličtina, němčina, italština, francouzština, ruština, ukrajinština a španělština. Dále soudní překlady a tlumočení. Vyučování angličtiny a němčiny pro firmy se zaměřením na obor. Také individuální němčina a angličtina. Jazykové kuzy pro děti 6 - 14 let.

3Češková Petra

Burketova 127, Písek Bezdlužná

Zaobírám se soudními překlady a tlumočením z ruského a ukrajinského jazyka.

4Georg Philipp Paulinc

Česká 33/27, Františkovy Lázně
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Provádíme tlumočnické a překladatelské práce. Provádíme veškeré překlady z anglického jazyka i do anglického jazyka. Zabýváme se také soudním tlumočením a výukou anglického jazyka.

5Popovych Maryana, Mgr.

Nabízím vyprcování soudních překladů, tlumočení z češtiny do ruštiny a ukrajinštiny.

6Mgr. Andrey Artemov, Ph.D.

Tlumočení a překlady z a do ruštiny, francouzštiny, ukrajinštiny či slovenštiny. Překlady textů se širokým zaměřením od uměleckých po úzce speciálně odborné. Výuka ruštiny, francouzštiny a češtiny. Zajištění indivuálních, firemních a intenzivních kurzů.

7Mgr. Eva Košnerová

Překladatelská činnost v oblasti ruštiny a ukrajinštiny.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady textů z/do ukrajinštiny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Překlady textů z/do ukrajinštiny najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.