Prenatální péče o těhotné – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MUDr. Aleš Ševčík - GYNEKOLOGIE Jihlava

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Březinova 4420/62a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz gynekologické ordinace. Nabízíme gynekologickou a prenatální péči. Výsledky laboratorních testů zasíláme prostřednictvím SMS zpráv. Více na www stránkách.

2MUDr. Lenka Minářová1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nové Město na Moravě, Vratislavovo…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci ženského lékaře. Nabízím komplexní gynekologicko-porodnickou a prenatální péči se specializací na ultrazvukovou diagnostiku. MUDr. Lenka Minářová poskytuje pacientkám léčebnou a preventivní gynekologickou péči ve třech odloučených ordinacích: Ordinace Vratislavovo nám. 12, Nové…

3MUDr. Pavel Vacovský - praktický lékař pro děti a dorost3 pobočky

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost se specializací na dětskou kardiologii. Poskytujeme komplexní kardiologickou péči; diagnostiku a léčbu chorob srdce, cév a krevního oběhu, včetně preventivní péče u dětských a dorostových pacientů.

4MUDr. TURKOVÁ s.r.o.

Fr. Ondříčka 1088, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hledáte gynekologickou ordinaci v Českých Budějovicích? Neváhejte a oslovte nás.Provádíme veškerá vyšetření a ošetření ambulantní praxe v oboru gynekologie a porodnictví, a to vše v příjemném, nadstandardně vybaveném prostředí s maximálním soukromím pacientek.

5MUDr. Daniel Dražan, praktický lékař pro děti a dorost

4.8
★★★★★
★★★★★
(37)
Ruských Legií 352, Jindřichův Hradec

Praktický lékař pro děti a dorost. Všechny návštěvy je vhodné předem telefonicky objednat. Je možné domluvit si návštěvu i mimo ordinační hodiny.

6Lenka Martolosová, DiS. - Medicentrum Prenatal

Poskytujeme péči o těhotné a o matky v šestinedělí.


Firmy v dalších lokalitách


Prenatální péče o těhotné v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prenatální péče o těhotné najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.