Prenatální péče o těhotné – Jižní a Západní Čechy

Prenatální péče je důležitou součástí zdravého těhotenství. Těhotné ženy by měly pravidelně navštěvovat svého gynekologa a dodržovat doporučené postupy a zásady pro zajištění zdraví matky i dítěte.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MUDr. Jan Kozák s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vltavínská 1346, Třebíč-Horka-Domky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dětská kardiologická ambulance.

2MUDr. Aleš Ševčík - GYNEKOLOGIE Jihlava

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
Březinova 4420/62a, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz gynekologické ordinace. Nabízíme gynekologickou a prenatální péči. Výsledky laboratorních testů zasíláme prostřednictvím SMS zpráv. Více na www stránkách.

3MUDr. Lenka Minářová1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nové Město na Moravě, Vratislavovo…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci ženského lékaře. Nabízím komplexní gynekologicko-porodnickou a prenatální péči se specializací na ultrazvukovou diagnostiku. MUDr. Lenka Minářová poskytuje pacientkám léčebnou a preventivní gynekologickou péči ve třech odloučených ordinacích: Ordinace Vratislavovo nám. 12, Nové…

4MUDr. Pavel Vacovský - praktický lékař pro děti a dorost3 pobočky

Dolní 1737/11, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost se specializací na dětskou kardiologii. Poskytujeme komplexní kardiologickou péči; diagnostiku a léčbu chorob srdce, cév a krevního oběhu, včetně preventivní péče u dětských a dorostových pacientů.

5MUDr. TURKOVÁ s.r.o.

Fr. Ondříčka 1088, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hledáte gynekologickou ordinaci v Českých Budějovicích? Neváhejte a oslovte nás.Provádíme veškerá vyšetření a ošetření ambulantní praxe v oboru gynekologie a porodnictví, a to vše v příjemném, nadstandardně vybaveném prostředí s maximálním soukromím pacientek.


Firmy v dalších lokalitách


Prenatální péče o těhotné v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní zdravotnická zařízení, která poskytují prenatální péči na vysoké úrovni.

1. Pravidelné návštěvy u gynekologa
Těhotné ženy by měly navštěvovat svého gynekologa pravidelně, aby bylo možné sledovat vývoj plodu a zdraví matky. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní gynekologické ordinace, které poskytují prenatální péči na vysoké úrovni.

2. Zdravá strava a životní styl
Těhotné ženy by měly dodržovat zdravou stravu a životní styl, aby zajistily zdravý vývoj plodu a minimalizovaly riziko komplikací během těhotenství. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní potravinové řetězce a fitness centra, které mohou pomoci těhotným ženám s dodržováním zdravého životního stylu.

3. Příprava na porod
Těhotné ženy by měly být připraveny na porod a měly by mít plán porodu. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní porodnice, které poskytují prenatální kurzy a poradenské služby pro těhotné ženy.

4. Očkování
Těhotné ženy by měly být očkovány proti některým infekcím, které mohou být nebezpečné pro plod. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní očkovací centra, která poskytují očkování pro těhotné ženy.

5. Sledování rizikových faktorů
Těhotné ženy by měly být sledovány na rizikové faktory, jako jsou vysoký krevní tlak, cukrovka nebo infekce. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní zdravotnická zařízení, která poskytují diagnostiku a léčbu těchto rizikových faktorů.

Celkově lze říci, že prenatální péče je klíčová pro zdravé těhotenství a zdraví matky i dítěte. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní zdravotnická zařízení, která poskytují prenatální péči na vysoké úrovni a pomáhají těhotným ženám s dodržováním zásad zdravého těhotenství.