Prodej dioptrických brýlí – Jižní a Západní Čechy

Prodej dioptrických brýlí je v dnešní době velmi rozšířený a oblíbený. Lidé si je pořizují nejen kvůli korekci zraku, ale také jako módní doplněk.

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Rusová Drahoslava - optika

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Chelčického 103, České Budějovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost zabývající se provozem optiky, prodejem brýlí, brýlových čoček, brýlové obroučky, slunečních brýlí, lup a pouzder.

5Gurová Ivana - oční optika1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
náměstí T. G.…, Chotěboř Bezdlužná

Prodáváme dioptrické brýle, lupy a brýlové čočky.

6Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Otevřeno do 17:00

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

7H-OPTOZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2119/69, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí a doplňkového sortimentu. Nabídka kontaktních čoček a příslušenství. Měření zraku.

8Optik Frič s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. ČSA 69, Moravské Budějovice Bezdlužná

Společnost Optik Frič s.r.o. je rodinnou firmou, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti oční optiky a péčí o zrak již od roku 1961. V současné době provozuje dvě prodejny oční optiky ve Znojmě (Slepičí trh) a v Moravských Budějovicích. V našich prodejnách zhotovujeme dioptrické brýle,…

9Optika Pavlína

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Veselská 6/7, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Oční optika Pavlína vznikla nedávno. Jejím otevřením v lednu 2009 byl splněn sen jedné mladé pilné optičky, která chtěla jít vlastní cestou a dát životu nový impuls. Mým přáním je, aby jste se u mě cítili dobře, budu se snažit Vám zpříjemnit váš výběr brýlí a všech doplňků. Každý týden doplňuji…

10Němec Otto - Optik

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 81/5, Velké Meziříčí
Otevřeno do 17:00

Jsme rodinná firma, působící v oboru již ve druhé generaci a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dioptrických brýlí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné zakoupit dioptrické brýle v několika optikách, které nabízejí široký výběr různých typů a značek.

V první řadě je nutné si nechat změřit dioptrie u očního lékaře, který určí potřebnou korekci zraku. Poté se může zákazník vydat do optiky, kde mu budou nabídnuty různé druhy brýlí. Mezi nejčastější patří klasické celorámové brýle, polotovary, rámové brýle nebo bezrámové brýle.

Celorámové brýle jsou nejtradičnější a nejrozšířenější typ dioptrických brýlí. Jsou vyrobeny z kovu nebo plastu a mají celý rám kolem skel. Polotovary jsou brýle, které mají pouze horní část rámu a spodní část je bez rámu. Rámové brýle mají rámy pouze kolem skel a bezrámové brýle jsou bez rámu úplně.

Kromě typu brýlí je důležité zvolit také správný materiál skel. Nejčastěji se používají plastová nebo skleněná skla. Plastová skla jsou lehčí a odolnější, ale mají horší optické vlastnosti než skleněná skla. Skleněná skla jsou naopak těžší, ale mají lepší optické vlastnosti.

V optice je také možné si vybrat z různých druhů povlaků na sklech. Mezi nejčastější patří antireflexní povlak, který snižuje odlesky a zlepšuje kvalitu obrazu, a tvrdostní povlak, který chrání skla před poškrábáním.

Ceny dioptrických brýlí se liší podle typu brýlí, materiálu skel a značky. v oblasti Jižní a Západní Čechy se ceny pohybují od několika set korun až po několik tisíc korun. V některých optikách je také možné využít akční nabídky a slevy.

Výběr dioptrických brýlí by měl být pečlivý a zákazník by si měl být jistý, že si vybral správný typ brýlí a materiál skel. Optiky v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí široký výběr různých druhů brýlí a kvalifikovaný personál pomůže s výběrem a poradí s jakýmkoliv dotazem.