Psychologie v dopravě – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1PhDr. Adéla Doležalová - dopravní psycholog2 pobočky

Záboří 83, Záboří Bezdlužná Ověřená

Pracuji jako dopravní psycholog, psychoterapeut a soudní znalec v oblasti psychologie. Zabývám se oblastí dopravně psychologické diagnostiky a provádím dopravně psychologické vyšetření pro profesionální, vybodované řidiče a řidiče se zákazem řízení motorových vozidel. Nabízím rehabilitační…

2Psychologická ambulance Domažlice s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Paroubkova 228, Domažlice Bezdlužná Ověřená

Provoz psychologické ordinace. Dopravně psychologická vyšetření, povinná pro řidiče při žádosti o vrácení řidičského průkazu. Ambulance klinické psychologie je zaměřena na péči v oboru klinická psychologie pro dospělé.

3PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ A DIAGNOSTIKA - Mgr. et Mgr. Bc. Milada Krejčí

Trnava 155, Trnava Bezdlužná

PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ A DIAGNOSTIKA - Mgr. et Mgr. Bc. Milada Krejčí.

4PhDr. Miluše Müllerová, MIHOP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrchlického 2497/57, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Psychologická ambulance. KLINICKÁ PSYCHOLOGIE- psychoterapie, psychodiagnostika, poradenství. Akreditovaný dopravní psycholog - akreditace udělovaná Ministerstvem dopravy. PhDr. Müllerová je oprávněna provádět dopravně psychologické vyšetření, které musí absolvovat řidiči při žádosti o vrácení…

5PhDr. Petra PÍŠOVÁ

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Ordinace klinického psychologa. Provozuji psychologickou ambulanci. Jsem klinický psycholog, psychoterapeut a soudní znalec. Správně zvoleným postupem určuji typ a příčinu poruchy, následně poskytuji terapeutickou léčbu a poradenství.

6Centrum pro zdravotně postižené Karlovarského kraje, o.p.s.

Sokolovská 119/54, Karlovy Vary -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme sociální centrum pro zdravotně postižené občany. Zabýváme se sociálním, právním a psychologickým poradenstvím. Půjčujeme a prodáváme zdravotní pomůcky. Nabízíme služby pracovní agentury, osobní asistenci, dopravu, aktivizační služby, rehabilitace, cvičení a volnočasové aktivity.

7Mgr. Zdeňka Sumega Vařenková

Nabízím psychologické poradenství a diagnostiku. Jsem také soudní znalec a akreditovaný dopravní psycholog.

8ABC psychologie, s.r.o.- PhDr. Iva Wittnerová

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut. Zaměřuji se na klinickou a dopravní psychologii.

9Mgr. Bc. Martina Rezková

Pracuji jako psycholog, dětský psycholog a psychoterapeut. Zaměřuji se na dopravní psychologii, rodinnou a párovou terapii, soudní posudky.

10PsychArt, s.r.o.

PsychArt, s.r.o., se sídlem Březinova 4420/62a, 586 01, Jihlava, v okrese Jihlava a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 79310, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…


Firmy v dalších lokalitách


Psychologie v dopravě v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Psychologie v dopravě najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.