Psychologická diagnostika – Jižní a Západní Čechy

Psychologická diagnostika je proces, kterým se zjišťují a hodnotí psychologické vlastnosti jednotlivce. Tento proces se skládá z různých metod a technik, které jsou používány k získání informací o osobnosti, chování, emocích a myšlení jednotlivce.

1–10 firem z 85 nalezených Filtry

1PhDr. Adéla Doležalová – dopravní psycholog2 pobočky

Záboří 83, Záboří Bezdlužná Ověřená

Poskytuji vám profesionální služby dopravního psychologa. Provádím dopravně psychologické vyšetření pro profesionální řidiče, vybodované řidiče, řidiče se zákazem řízení motorových vozidel a další dle zákona č. 361/2000 Sb.

2PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ A DIAGNOSTIKA - Mgr. et Mgr. Bc. Milada Krejčí

Trnava 155, Trnava Bezdlužná

PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ A DIAGNOSTIKA - Mgr. et Mgr. Bc. Milada Krejčí.

3Pedagogicko-psychlogická poradna Havlíčkův Brod

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nad Tratí 335, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme diagnostickou a terapeutickou činnost pro děti a mládež. Nabízíme poradenství a logopedii pro děti i rodiče.

4MUDr. Blanka Šťastná

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Západní 287, Chotěboř Bezdlužná

MUDr. Blanka Šťastná nabízí standardní diagnostickou a léčebnou péči v oboru psychiatrie pokrývající celé spektrum psychických poruch jako jsou například psychózy, poruchy nálad (deprese, úzkosti, fobie), nutkavé poruchy (obsese), poruchy příjmu potravy, závislosti a podobně.

5Zemanová Markéta MUDr. - psychiatrická ordinace

Provoz soukromé psychiatrické ambulance. Poskytujeme ambulantní péči pacientům s psychiatrickými diagnózami.

6MUDr.Procházka Leo

Psychiatrické ambulance. Poskytuji služby psychiatrické ambulance. Poskytujeme ambulantní péči pacientům s psychiatrickými diagnózami. Psychiatrická ambulance - Svatovítské náměstí 880, Pelhřimov.

7MUDr. Jarmila FORMANOVÁ

Vltavínská 1289/10, Třebíč (Horka-Domky)
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace alergologie a klinické imunologie v Třebíči. MUDr. Jarmila Formanová poskytuje diagnostiku, léčebnou péči a prevenci alergických onemocnění a poruch imunity (astma, alergické rýmy, ekzémy, kopřivky, potravinové a lékové alergie, alergie na hmyz,..). Ordinace je zaměřena na dospělé pacienty…

8TROJLÍSTEK-CENTRUM PRO DĚTI A RODINU Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vítězslava Nováka…, Kamenice nad Lipou Bezdlužná

Provoz dětského domova pro děti do 3 let věku. Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (ZPDVOP) poskytuje akutní a nedkladnou péči ohroženým dětem. Tato služba je poskytována nepřetržitě po dobu 24 hodin denně.

9Psychiatrická nemocnice Jihlava

3.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Brněnská 455/54, Jihlava Bezdlužná

Psychiatrická nemocnice Jihlava je zdravotnickým zařízením s celostátní působností, která poskytuje veškerou lůžkovou psychiatrickou péči (s vyjímkou dětské psychiatrie). Naše zařízení provozuje a pronajímá Divadlo na Kopečku. Provozní doba nonstop.

10CENTRUM PREVENTIVNÍ MEDICÍNY s.r.o.

Diagnostika zdravotního stavu, stimulace a stabilizace CNS. Nabídka akupunktury, rekondičního cvičení, poradenství, kurzů i školení.


Firmy v dalších lokalitách


Psychologická diagnostika v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Psychologická diagnostika se používá v mnoha oblastech, jako jsou klinická psychologie, školství, zaměstnání a výzkum.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se psychologická diagnostika používá v různých oblastech. Například v oblasti školství se používá k identifikaci speciálních vzdělávacích potřeb studentů. Psychologové provádějí testy a hodnotí výsledky, aby mohli poskytnout podporu a pomoc studentům s různými potřebami.

V oblasti zaměstnání se psychologická diagnostika používá k posouzení schopností a dovedností uchazečů o práci. Psychologové používají testy a hodnotí výsledky, aby mohli poskytnout doporučení zaměstnavatelům ohledně nejvhodnějších kandidátů.

Psychologická diagnostika se skládá z různých metod a technik. Některé z nejčastěji používaných metod jsou:

1. Testy osobnosti - tyto testy se používají k zjištění různých aspektů osobnosti, jako jsou preference, zájmy, postoje a chování.

2. Inteligentní testy - tyto testy se používají k posouzení kognitivních schopností, jako jsou verbální a nonverbální schopnosti, paměť a logické myšlení.

3. Projektivní testy - tyto testy se používají k zjištění nevědomých myšlenek a pocitů jednotlivce. Tyto testy zahrnují například Rorschachův test nebo TAT test.

Psychologická diagnostika je důležitým nástrojem pro získání informací o jednotlivcích. Pomáhá psychologům a dalším odborníkům v oblasti psychologie poskytnout podporu a pomoc jednotlivcům v různých oblastech.