Realizace sadových úprav – Jižní a Západní Čechy

Realizace sadových úprav je oblastí, kterou se v oblasti Jižní a Západní Čechy zabývá mnoho zkušených odborníků. Tito profesionálové mají bohaté zkušenosti s úpravou zahrad a parků, a to jak pro soukromé, tak i pro komerční účely.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Zahrady Laurus s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Hybrálec 166, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám odborné zahradnické práce. Specializujeme se na projektování zahrad a realizace zahrad, terénní úpravy, realizace koupacích jezírek a dalších vodních prvků, výstavbu dětských hřišť a péči o veřejnou zeleň.

2STROM-SPECI, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 224, Polná Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme různé sadovnické práce, realizace zahrad včetně přípravy projektů. Nabídka dodání lesní práce, těžba, přiblížení a výkup dříví.

3Zahradnické úpravy s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínova 112, Náměšť nad Oslavou Bezdlužná

Provádíme vegetační a sadové úpravy kolem komunikací, obchodních center a průmyslových objektů. Zajišťujeme zakládání, regenerace i údržby parků.

4Ing. Věra Hrubá

Návrhy rodinných zahrad a firemní zeleně, projekty městských parků a veřejné zeleně. Zajišťuji úpravy zeleně obcí, návsí a sídlišť. Zpracovávám projekty obnovy zámeckých parků a zahrad a krajinářské úpravy. Specializuji se v oboru sadovnická a krajinářská tvorba.

5ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Chýnovská 533/1, Tábor Bezdlužná

Zakládáme a udržujeme parky, zahrady, trávníky a travní koberce, veřejnou zeleň. Pokládáme kamennou a zámkovou dlažbu, schodiště, kamenné zídky a mlatové cesty, mlaty. Výsadba a kácení vzrostlých stromů. Dětská hřiště i provádíme údržbu zeleně.

6Krejčí Martin - KREJČÍ OVOCNÁ ŠKOLKA

Provozujeme zahradnictví s prodejem stromků. Realizujeme sadové a parkové úpravy.

7Ing. Vladislav Bouše - okrasné zahradnictví

4.3
★★★★★
★★★★★
(39)
Podskalská 1239 , Blatná
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka okrasných a ovocných dřevin, růží a trvalek. Dále hnojiva, substráty a zahradnická chemie. Realizace parkových a sadových úprav a úpravy zahrad včetně projekce. Údržba zeleně a realizace závlahových systémů.

9ZAHRADNÍ CENTRUM FILUNA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1597)
Jiráskovo předměstí…, Jindřichův Hradec Bezdlužná

Provozujeme zahradní centrum v Jindřichově Hradci. Máme široký výběr rostlin a doplňků pro tvorbu zahrad, parkové úpravy, kompletní péči o trávník a tvorbu střešních zahrad.

10Chlouba Pavel, Ing.

Poskytuji služby v oblasti realizace zahrad, sadových a parkových úprav či poradenství zahradnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Realizace sadových úprav v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky jejich znalostem a kreativitě dokážou vytvořit z každé zahrady krásné a útulné místo, kde se budete cítit jako doma. Realizace sadových úprav zahrnuje nejen výsadbu rostlin, ale také tvorbu cest, teras a dalších prvků, které zahrada potřebuje. Pokud hledáte profesionální pomoc při úpravě vaší zahrady, obraťte se na odborníky v oblasti Jižní a Západní Čechy, kteří vám rádi pomohou s realizací vašich představ.