Rehabilitační lékařství – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MUDr. Helena KÁFUŇKOVÁ

Dukovany 188, Dukovany (jaderná…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ, DUKOVANY. ZÁVODNÍ LÉKAŘ. Komplexní diagnostická, léčebná a preventivní péče v oboru praktického lékařství pro dospělé včetně závodní péče. Vybavení ordinace: laser, INR - měření srážlivosti krve, EKG - měření srdeční aktivity, rehabilitační ultrazvuk;…

2Hána Petr, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Srbova 216, Rokycany Bezdlužná

Praktický lékař pro děti a dorost a sportovní lékař. Od roku 2000 se cíleně věnuje sportovní medicíně, účastnil se opakovaně stáží na rehabilitaci FN Motol a sympozií věnovaných zabezpečení naší sportovní reprezentace. V roce 2008 složil atestaci z tělovýchovného lékařství.

3Poliklinika Bory, spol. s r.o.

Naše zdravotnické zařízení společnosti Poliklinika Bory spol s r.o. je zdravotnické zařízení, kde je spolu s dalšími nestátními zařízeními sídlícími v této budově poskytována ambulantní zdravotní péče v základních lékařských oborech a specializovaných oborech a to jak pro potřeby městské části…

4MEDIREHAB s.r.o.,

Americká 2719/3, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rehabilitační středisko nabízí fyzioterapii či léčebné a preventivní rehabilitace. Díky desítkám let zkušeností v oboru poskytuji vždy tu nejlepší péči pro pacienty.

5Zdravotní středisko Kamenice nad Lipou v.o.s.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 355, Kamenice nad Lipou Bezdlužná

zdravotní středisko Kamenice nad Lipou, lékař pro dospělé, lékař pro děti a dorost, stomatologie, gynekologie, dermatologie - kožní, interní lékařství, diabetologie, neurologie, chirurgie, rehabilitace, dopravní zdravotní služba, logopedie.

6Družstvo píseckých lékařů a farmaceutů

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Chelčického 50, Písek Bezdlužná

Zajišťujeme pro Vás poskytování komplexních zdravotnických služeb. Poliklinika Písek poskytuje lékařské služby v nejfrekventovanějších oborech pro oblast písecka jako jsou: praktické lékařství, stomatologie, chirurgie, ortopedie, oční, ORL, neurologie, kožní. Dále provozujeme i vlastní zubní…

7Domácí péče ČČK - obecně prospěšná společnost

B. Němcové 1118, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme standardní a speciální služby pacientům, propuštěným z nemocničního léčení a nemocným v domácím ošetření. Poskytujeme Domácí péči, protože doma je lépe.


Firmy v dalších lokalitách


Rehabilitační lékařství v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Rehabilitační lékařství najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.