Servis dioptrických brýlí – Jižní a Západní Čechy

Servis dioptrických brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. Tento servis se zaměřuje na opravu, údržbu a výměnu dioptrických brýlí, aby byly vždy v perfektním stavu a plně funkční.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2OČNÍ OPTIKA Perfekt servis1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Benešova 1682/46, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete nové brýle? Hledáte oční optiku v Jihlavě? Navštivte nás. Nabízíme kompletní služby oční optiky. V nabídce máme široké spektrum brýlí a obrouček pro děti a dospělé, dále pak sluneční brýle, pouzdra, multifokální brýle, lupy, mikroskopy. Brýle Vám i opravíme. Přijďte si k nám vybrat nebo…

3Votruba Zdeněk - OČNÍ OPTIKA

Pražská 226, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika - prodej brýlí, dioptrických čoček, slunečních brýlí a dalšího sortimentu. Provádíme servis a opravy brýlí. Kontaktní čočky jednodenní i čtrnáctidenní.

4Oční optika - Maděrová Marie

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 64, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OČNÍ OPTIKA - Marie Maděrová nabízí zhotovení dioptrických brýlí na zakázku, včetně měření zraku. Prodej slunečních brýlí (polarizačních i běžných) v dioptrickém i nedioptrickém provedení. Prodej kontaktních čoček. Doplňkový sortiment oboru oční optika (pouzdra, lupy, čistící utěrky, závěsy k…

5Oční optik, optometrista - Žilka Martin

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
U Černé věže 16, České Budějovice
Dnes už má zavřeno

Oční optiku v Českých Budějovicích založili manželé Žilkovi v roce 1993/94. Původní název - “Optika pod věží“ v.o.s. Tehdy ještě v ulici Hroznová. V současné době provozuje odbornou praxi oční optiky syn Martin Žilka. Provozovnu oční optiky převzal v roce 2007.

6Knot Jaroslav, Bc. - TaOptika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Plzeňská 1084, Třemošná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TaOptika poskytuje služby v oblasti prodeje, servisu či oprav dioptrických a slunečních brýlí, kontaktní čoček aj.

7J Optik Sokolov

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Staré náměstí 26, Sokolov Bezdlužná

Nabízíme dioptrické brýle, sluneční brýle, měření zraku, kontaktní čočky či opravy brýlí. Měření zraku a aplikace kontaktních čoček, provádí optometrista. Nabízíme i značkové dioptrické a sluneční brýle Polaroid, Ray Ban, Vogue, Dolce Gabbana, s.Oliver a jiné. Oční optika s bezplatným servisem.


Firmy v dalších lokalitách


Servis dioptrických brýlí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik servisů dioptrických brýlí, které nabízejí širokou škálu služeb. Tyto servisy se specializují na různé typy brýlí, včetně plastových, kovových a flexibilních brýlí.

Mezi nejčastější služby, které servis dioptrických brýlí nabízí, patří oprava poškozených brýlí, výměna ztracených nebo poškozených částí, jako jsou například čočky, závěsy nebo nosníky. Servis také může provádět úpravy brýlí, jako je například zkrácení nebo prodloužení ramen.

Další důležitou službou, kterou servis dioptrických brýlí nabízí, je kontrola zraku. Tato kontrola zahrnuje měření dioptrií a případně i dalších parametrů, jako je například vzdálenost mezi očima. Na základě těchto údajů může servis doporučit vhodné brýle pro každého zákazníka.

Servis dioptrických brýlí také nabízí širokou škálu doplňkových produktů, jako jsou například čisticí prostředky, obaly na brýle nebo speciální ubrousky na čištění čoček. Tyto produkty jsou důležité pro udržení brýlí v čistotě a v dobrém stavu.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít servis dioptrických brýlí v několika optikách a specializovaných prodejnách. Tyto servisy nabízejí kvalitní služby za přijatelné ceny a jsou vždy připraveny pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem týkajícím se jejich brýlí.

Odrážkový seznam:
- Oprava poškozených brýlí
- Výměna ztracených nebo poškozených částí
- Úpravy brýlí
- Kontrola zraku
- Doporučení vhodných brýlí
- Nabídka doplňkových produktů

Číslicový seznam:
1. Oprava poškozených brýlí
2. Výměna ztracených nebo poškozených částí
3. Úpravy brýlí
4. Kontrola zraku
5. Doporučení vhodných brýlí
6. Nabídka doplňkových produktů

Celková délka: 1300 znaků.