Soukromé lékárny – Jižní a Západní Čechy

Soukromé lékárny jsou nezávislé lékárny, které jsou vlastněny a provozovány soukromými osobami nebo společnostmi. Tyto lékárny se liší od státních lékáren, které jsou vlastněny a provozovány vládou.

1–10 firem z 64 nalezených Filtry

1MUDr. Richard Hron1 pobočka

Žižkova 452, Rokycany Bezdlužná Ověřená

MUDr. Richard Hron nabízí v městě Rokycany komplexní péči v oboru oftalmologie v soukromé ordinaci. Oční lékařství, oční ordinace.

2MUDr. Jana Vyhnálková - gynekologická ordinace

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ambulance. Soukromá gynekologicko-porodnická ordinace. U nás najdete erudovaný zdravotnický tým, kvalifikované lékařské ošetření, moderní přístrojové vybavení, příjemné prostředí, objednávkový systém se snahou o minimalizaci čekací doby.

3Janovská Anna MUDr., soukromá gynekologická ordinace, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Nádražní 582, Havlíčkův Brod
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše ordinace působí jako soukromá gynekologická ordinace. Odborná ženská lékařka - MUDr. Anna Janovská, soukromá gynekologická ambulance s.r.o. Čtvrtek a pátek 13:00-15:00 h jen pro zvané.

4MUDr. MIROSLAV ŠOVAN - SPECIALISTA V ORTODONCII

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Husovo náměstí 57, Ledeč nad Sázavou
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naším cílem je poskytnout Vám ortodontickou léčbu nejvyšší kvality v příjemném a přátelském prostředí. Pro maximální efektivitu léčby jsme schopni využít všech možností současné ortodoncie (např. kotevní implantáty, samoligovací zámky aj.). Můžeme Vám nabídnout průhledné zámky (keramické či…

5Poliklinika Třešť, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Palackého 1334/37, Třešť
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Na naší poliklinice naleznete erudovaný zdravotnický personál s letitou praxí a vstřícným přístupem ke klientům. Veškerá pracoviště jsou vybavena nejmodernějším technickým vybavením k zajištění co největšího komfortu. Všechna vyšetření probíhají v klidném a přátelském prostředí s ohledem na…

6MUDr. Jan BRYCHTA - GYNEKOLOGIE

Havlíčkova 1395/30, Jihlava
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci ženského lékaře - gynekologickou ordinaci v Jihlavě. Od svého vzniku v roce 1997 se naše pracoviště těší Vaší vysoké a stálé důvěře. Ta je pro nás závazkem a motivací do další práce. Od dubna 2012 se naše pracoviště nachází v prostorách nově vybudovaného Lékařského domu, který…

7MUDr. Jan Majer, MBA

Vrchlického 57, Jihlava
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Nestátní soukromé zdravotnické zařízení poskytující specializovanou gynekologicko-porodnickou ambulantní péči včetně dětské gynekologie. Provoz je zajištěn ve 4 ordinacích (Dům zdraví, Motorpal a Sokolovská v Jihlavě a dále ordinace ve Větrném Jeníkově). Hlavní ordinace s plným zařízením je…

8MUDr. Ludmila Suchánková

Soukromá stomatologická ordinace, Brtnice. MUDr. Ludmila Suchánková poskytuje preventivní a léčebnou stomatologickou péči pro dospělé i děti, dále pak estetiskou stomatologii, dentální hygienu (včetně air flow neboli pískování) a bělení zubů. Air flow: Profesionální čištění zubů tzv. pískováním -…

9Krejčová Milada MUDr.

Vrchlického 2497/57, Jihlava
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Soukromá gynekologická ordinace.

10MUDr. Olga Čumplová s.r.o.

Zahradní 580, Bystřice nad…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozování soukromé zubní ordinace. Zajištěn smluvní vztah s většinou zdravotních pojišťoven v České republice - Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR,Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví a další.


Firmy v dalších lokalitách


Soukromé lékárny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Soukromé lékárny jsou většinou menší a mohou být specializované na určité oblasti, jako jsou homeopatické léky nebo kosmetika.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik soukromých lékáren, které nabízejí širokou škálu léků a zdravotnických potřeb. Tyto lékárny jsou většinou umístěny v centru města a jsou snadno dostupné pro obyvatele i návštěvníky.

Mezi hlavní výhody návštěvy soukromé lékárny patří:

1. Personalizovaný přístup - v soukromých lékárnách se často setkáte s lékárníkem, který vám může poskytnout individuální poradenství a doporučení ohledně vašeho zdravotního stavu.

2. Široká nabídka produktů - soukromé lékárny nabízejí širokou škálu léků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších zdravotnických potřeb.

3. Rychlá a efektivní obsluha - v soukromých lékárnách se často setkáte s menším počtem zákazníků, což znamená, že obsluha je rychlejší a efektivnější.

4. Možnost objednání zboží - některé soukromé lékárny nabízejí možnost objednání zboží předem, což vám ušetří čas a usnadní nákup.

5. Diskrétnost - v soukromých lékárnách se můžete cítit více v soukromí a méně vystaveni zvědavým pohledům ostatních zákazníků.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik soukromých lékáren, které nabízejí všechny výše uvedené výhody. Mezi nejznámější patří:

- Lékárna U Zlatého lva - tato lékárna se nachází v historickém centru města a nabízí širokou škálu léků a zdravotnických potřeb.

- Lékárna Na Náměstí - tato lékárna se nachází na hlavním náměstí v oblasti Jižní a Západní Čechy a je snadno dostupná pro všechny obyvatele i návštěvníky.

- Lékárna Pod Lipami - tato lékárna se nachází v klidné části města a nabízí individuální poradenství a širokou nabídku homeopatických léků.

Všechny tyto soukromé lékárny jsou dobře vybaveny a poskytují kvalitní služby pro své zákazníky. Pokud hledáte personalizovaný přístup a širokou nabídku zdravotnických potřeb, soukromé lékárny v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou pro vás tou správnou volbou.