Společenské účesy – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je známá svými krásnými společenskými účesy, které jsou oblíbené nejen mezi místními obyvateli, ale i mezi návštěvníky z celého světa. Tyto účesy jsou navrženy tak, aby zdůraznily krásu a eleganci každé ženy, ať už se jedná o svatební den, ples nebo jinou slavnostní…

1–10 firem z 83 nalezených Filtry

1Hrbek Aleš, Mgr.- KRISS BEY-SVATEBNÍ SALON

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Veselská 5/5, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Svatební sezóna je v plném proudu. Dovolte mi nabídnout Vám pomocnou ruku při přípravě Vašeho dne D. Kromě svatebních šatů pro nevěsty (letošní kolekce ve velikostech 34-50) a pánských obleků pro ženichy jak na půjčení, tak nově i na odkup, nabízíme nyní i svatbní boty/střevíčky na objednávku.…

2Pleslová Marie

Provoz kadeřnického salonu.

3Šubrtová Lenka

Luční 149, Plasy Bezdlužná

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví. Provádění svatebních a společenských účesů, prodlužování a zahušťování vlasů.

4Čermáková Eva - KADEŘNICTVÍ TÁBOR

Nerudova 556/2, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnictví dámské, pánské i dětské.Nabídka kadeřnických služeb Tábor. Zhotovujeme společenské, maturitní a svatební účesy, společenské účesy, nastavování vlasů a vlasové rekonstrukce. Nabízíme také analýzu vlasů a vlasové poradenství. Po předchozí dohodě je možno se objednat i na SOBOTU.

6Nováková Martina - kadeřnické služby

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví - barvení i prodlužování vlasů, společenské účesy a ošetření brazilským keratinem BEOX.

7Baričiak Kateřina - VLASY STUDIO

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Purkyňova 2961 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb - stříhání, barvení. K dalším činnostem patří vizážistika. Specializuji se na svatební a společenské účesy. Disponuji bohatými zkušenost mi získanými při účasti na módních přehlídkách.prodej, kancelářské, potřeby, nábytek,náhradní naplně,tonery do kopírek,papírenské…

8Nováková Šárka - kadeřnické služby

Nabídka kadeřnických služeb, Chcete změnu? Nebojíte se jí? tak jsme tu pro Vás!!! Zavítejte do našeho kadeřnictví.

9Kadeřnictví Glamour - Kateřina Holcknechtová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kostnická 207/4 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz kadeřnického a vizážistického studia - společenské a svatební účesy, líčení pro profesionální fotografie, svatby a jiné události. Vlasová kosmetika Davines.

10Mudrová Petra - Salon Alberto

Skrétova 475/8, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby kosmetického a kadeřnického salonu. Nabízíme služby celkové proměny vzhledu, barvení vlasů, střihy vlasů podle současných trendů či barvení řas a obočí. Při Vaší první návštěvě nabízíme konzultaci zdarma. Nově také nabízíme služby Olaflex a Smartbond a můžete si u nás zakoupit…


Firmy v dalších lokalitách


Společenské účesy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které se specializují na společenské účesy. Tyto salony nabízejí širokou škálu účesů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým typům vlasů a tvarům obličeje. Kromě toho vám zde nabídnou i další služby, jako je líčení a manikúra, aby vaše celkové vzhled byl dokonalý.

Pokud hledáte inspiraci pro svůj společenský účes, můžete se podívat na fotografie účesů, které jsou k dispozici v salonech v oblasti Jižní a Západní Čechy. Tyto fotografie vám pomohou vybrat si ten správný účes, který bude odpovídat vašemu stylu a vkusu.

Nezapomeňte, že společenský účes je důležitou součástí vašeho celkového vzhledu. Proto je důležité vybrat si kvalitní salon, který vám nabídne profesionální služby a pomůže vám vytvořit ten správný účes. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho takových salonů, které vám nabídnou nejen kvalitní služby, ale i příjemné prostředí a profesionální přístup.

Vyzkoušejte společenské účesy v oblasti Jižní a Západní Čechy a nechte se okouzlit krásou a elegancí, které vám tyto účesy nabízejí. Vaše společenské události budou díky nim ještě krásnější a nezapomenutelnější.