Svatební účesy – Jižní a Západní Čechy

Svatební účesy jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležitou součástí příprav na svatbu. Nejenže musí být krásné a elegantní, ale také musí vydržet celý den.

1–10 firem z 65 nalezených Filtry

1Hrbek Aleš, Mgr.- KRISS BEY-SVATEBNÍ SALON

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Veselská 5/5, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Svatební sezóna je v plném proudu. Dovolte mi nabídnout Vám pomocnou ruku při přípravě Vašeho dne D. Kromě svatebních šatů pro nevěsty (letošní kolekce ve velikostech 34-50) a pánských obleků pro ženichy jak na půjčení, tak nově i na odkup, nabízíme nyní i svatbní boty/střevíčky na objednávku.…

2Pleslová Marie

Provoz kadeřnického salonu.

3Šubrtová Lenka

Luční 149, Plasy Bezdlužná

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví. Provádění svatebních a společenských účesů, prodlužování a zahušťování vlasů.

4Čermáková Eva - KADEŘNICTVÍ TÁBOR

Nerudova 556/2, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnictví dámské, pánské i dětské.Nabídka kadeřnických služeb Tábor. Zhotovujeme společenské, maturitní a svatební účesy, společenské účesy, nastavování vlasů a vlasové rekonstrukce. Nabízíme také analýzu vlasů a vlasové poradenství. Po předchozí dohodě je možno se objednat i na SOBOTU.

6Nováková Martina - kadeřnické služby

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví - barvení i prodlužování vlasů, společenské účesy a ošetření brazilským keratinem BEOX.

7Baričiak Kateřina - VLASY STUDIO

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Purkyňova 2961 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb - stříhání, barvení. K dalším činnostem patří vizážistika. Specializuji se na svatební a společenské účesy. Disponuji bohatými zkušenost mi získanými při účasti na módních přehlídkách.prodej, kancelářské, potřeby, nábytek,náhradní naplně,tonery do kopírek,papírenské…

8Nováková Šárka - kadeřnické služby

Nabídka kadeřnických služeb, Chcete změnu? Nebojíte se jí? tak jsme tu pro Vás!!! Zavítejte do našeho kadeřnictví.

9Kadeřnictví Glamour - Kateřina Holcknechtová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kostnická 207/4 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz kadeřnického a vizážistického studia - společenské a svatební účesy, líčení pro profesionální fotografie, svatby a jiné události. Vlasová kosmetika Davines.

10Sebránková Hana

Dolní Bělá 88, Dolní Bělá
Dnes už má zavřeno

Nabídka kadeřnických služeb.Nabídka zajímavých střihů a barev.Společenské a svatební účesy.


Firmy v dalších lokalitách


Svatební účesy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít zkušeného a kvalitního kadeřníka, který se specializuje na svatební účesy.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí svatební účesy. Je však důležité vybrat si takový salon, který má zkušenosti s tvorbou svatebních účesů a nabízí kvalitní služby. Kadeřníci v těchto salonech mají zkušenosti s různými typy vlasů a jsou schopni vytvořit účes, který bude dokonale ladit s celkovým vzhledem nevěsty.

Svatební účesy v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou velmi různorodé. Můžete si vybrat z mnoha stylů, jako jsou například romantické kadeře, elegantní drdoly nebo moderní updo účesy. Kadeřníci v těchto salonech vám mohou také nabídnout různé doplňky, jako jsou květiny, perly nebo korálky, které dokážou účes ještě více zvýraznit.

Pokud hledáte svatební účesy v oblasti Jižní a Západní Čechy, je důležité si vybrat takový salon, který vám nabídne kvalitní služby a zkušené kadeřníky. Svatební účes je totiž velmi důležitou součástí vaší svatby a měl by být dokonalý. Proto neváhejte a vyberte si takový salon, který vám nabídne to nejlepší.