Trvalá na krátké, dlouhé vlasy – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají trvalou na krátké, dlouhé vlasy. Tento účes je stále velmi populární a mnoho žen se rozhoduje pro něj kvůli jeho dlouhodobému účinku.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Vránová Vladislava - STUDIO BEAUTY CENTRUM1 pobočka

Školní 1686, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnické, kosmetické služby. Manikúra, modeláže nehtů. Vlasová kosmetika. Provoz solária. Navštivte tuto stránku: www.facebook.com/Studio.Beauty?ref=hl.

2Černá Hana - kadeřnické služby

Senovážné nám. 232, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma vám nabízí služby dámského a pánského kadeřnictví. Naleznete nás v 1. patře v Domu Služeb.

3Šimečková Pavlína - ESTETIKA TÁBOR

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Klokotská 104, Tábor
Dnes už má zavřeno

Kosmetické a laserové studio, nabízíme kryolipolýzu, laserové terapie a další. Rozzářená, zdravá, vypnutá pleť a pevné tělo – to je moderní estetika. Odstranění liposukce.

4Kadeřnictví IN

Rovná 4 , Strakonice Bezdlužná

Kadeřnické služby - dámské, pánské i dětské střihy, barvení, melírování, trvalá ondulace a ošetření vlasů brazilským keratinem Beox. Spolupráce s italskou přírodní kosmetikou Davines.

5SALON I.P. STYL, s.r.o.

Nerudova 3078 , Tábor
Dnes už má zavřeno

Provoz kosmetického a kadeřnického salónu - kosmetika, pánské kosmetické ošetření, manikúra, pedikúra, stříhání a mytí vlasů, barvení vlasů (barvy New Igora Royal, Igora Royal Intense +, Igora Royal Color 10), trvalá ondulace, melírování.

6Boubínová Jiřina - kadeřnictví SYLVA2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Kaznějovská 1758/43, Plzeň-Bolevec Bezdlužná

Kadeřnictví s nabídkou brazilského keratinového ošetření, melírování, barvení, stříhání, účesů a trvalé. Nabízíme prodej keratinové vlasové kosmetiky.

7Pomahačová Jitka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mostecká 78, Otovice
Otevřeno od 9:00

Nabídka kosmetických služeb. Poskytuji kompletní kosmetické ošetření, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, depilaci voskem, barvení a úpravy obočí a řas. Přijďte si odpočinout do příjemného prostředí a zapomenout na starosti všedního života.

8Ryšánková Kateřina - kadeřnický salon MAK

Provozuji kadeřnický salon.Provádím stříhání vlasů, barvení vlasů, trvalou,barvení vlasů, mlelírování, pánské i dámské účesy, svatební a společenské účesy a pod.

9Krátká Iva - Vlasové studio Shaggy

Stříhání, barvení, melírování, trvalá ondulace, společenské a svatební účesy, pro-keratin atd.

10Lovčí Petra

Firma nabízí stříhání, barvení, melírování i trvalé ondulace.


Firmy v dalších lokalitách


Trvalá na krátké, dlouhé vlasy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Trvalá na krátké, dlouhé vlasy je ideální pro ty, kteří chtějí mít vždy dokonalý účes bez nutnosti denního stylingu.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí trvalou na krátké, dlouhé vlasy. Tyto salony mají zkušené kadeřníky, kteří vám pomohou vybrat ten správný styl pro vaše vlasy. Trvalá na krátké, dlouhé vlasy je vhodná pro všechny typy vlasů, ať už jsou vaše vlasy jemné, hrubé, rovné nebo kudrnaté.

Trvalá na krátké, dlouhé vlasy vám umožní mít dokonalý účes po celý den. Navíc vám ušetří spoustu času, který byste jinak museli trávit denním stylingem. Pokud hledáte trvalou na krátké, dlouhé vlasy v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat některý z místních salonů a domluvit si konzultaci s kadeřníkem.

Trvalá na krátké, dlouhé vlasy je investicí do vašich vlasů. Pokud se rozhodnete pro tento účes, budete mít vždy dokonalý účes bez nutnosti denního stylingu. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí trvalou na krátké, dlouhé vlasy, ať už hledáte klasický styl nebo něco modernějšího. Kontaktujte některý z místních salonů a nechte své vlasy zářit.