Účesy pro krátké vlasy – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je místem, kde se mnoho žen rozhoduje pro krátké vlasy. Ať už z důvodu praktičnosti nebo módního trendu, krátké vlasy jsou stále populární volbou.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Ryšánková Kateřina - kadeřnický salon MAK

Provozuji kadeřnický salon.Provádím stříhání vlasů, barvení vlasů, trvalou,barvení vlasů, mlelírování, pánské i dámské účesy, svatební a společenské účesy a pod.

2Krátká Iva - Vlasové studio Shaggy

Stříhání, barvení, melírování, trvalá ondulace, společenské a svatební účesy, pro-keratin atd.

3Růžička Ladislav - kadeřnické služby

Nabízíme veškeré profesionální kadeřnické služby pro dámy, pány i děti. Účesy pro dámy, mladší i starší ženy, jakékoliv střihy, metody úprav a podobně. Moderní účesy s barvením pro teenagerky, krásné vlasy pro nevěsty, decentní i luxusní účesy pro každou příležitost.

4Veronika Doležalová

Husova 3, Husinec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Provádím stříhání, melíry a barvení. Zhotovuji společenské, svatební a plesové účesy.


Firmy v dalších lokalitách


Účesy pro krátké vlasy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte inspiraci pro účesy pro krátké vlasy, máte na výběr z mnoha možností.

Jednou z nejpopulárnějších variant jsou pixie účesy. Tyto účesy jsou velmi krátké, často s rozcuchanými vlasy, a jsou ideální pro ženy s kulatým obličejem. Další možností jsou bob účesy, které jsou delší než pixie účesy, ale stále krátké. Tyto účesy jsou vhodné pro ženy s různými tvary obličeje.

Pro ženy s kulatým obličejem jsou ideální asymetrické účesy. Tyto účesy mají delší vlasy na jedné straně a kratší na druhé straně, což opticky prodlužuje obličej. Pro ženy s hranatým obličejem jsou vhodné účesy s delšími vrchními vlasy a kratšími spodními vlasy.

Pokud hledáte účesy pro krátké vlasy, můžete se inspirovat i u celebrit. Například Charlize Theron nebo Emma Watson jsou známé svými krátkými vlasy a inspirují mnoho žen po celém světě.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí účesy pro krátké vlasy. Stačí si jen vybrat ten správný salon a nechat se inspirovat. S krátkými vlasy se totiž můžete cítit velmi sexy a sebevědomě.