Účetní servis – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1MK ekonomika s.r.o.

Krajinská 35/1, České Budějovice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti účetnictví, daní, mezd a digitalizace účetnictví. Nabízíme vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy, rekonstrukce účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalších služeb.

2STORMWARE s.r.o.7 poboček

Dodáváme ekonomický a informační systém POHODA, personalistiku a mzdy PAMICA, daň. přiznání TAX, knihu jízd GLX, právní systém WINLEX, domácí účetnictví FILIP, slovníky PRODICT. Zajistíme vývoj, školení, servis.

3Účetní a ekonomický servis s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(75)
Lannova tř. 205/16, České Budějovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Účetní a ekonomický servis s.r.o. - komplexní vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd i personalistika, daňová optimalizace, zpracování daňových přiznání a zajišťujeme kompletní styk s finančními úřady, OSSZ, PSSZ, ZP.

4Jochmann reality

4.6
★★★★★
★★★★★
(57)
Krajinská 33/5 , České Budějovice

Nabízíme komplexní služby v oblasti realit - prodej, pronájem a výkup domů, bytů, pozemků, skladů, kanceláří, obchodů atd. Zajišťujeme právní servis, advokátní úschovu, vázaný účet, vyřízení hypotéky a znaleckých posudků, komunikaci s úřady.

5MAB, s.r.o.

Zajišťujeme nabídku a servis výpočetní techniky. Vedeme účetnictví a finanční poradenství a překladatelské služby.

6Daňový servis CB s.r.o.

Karla IV. 93/3, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme daňová poradenství pro fyzické a právnické osoby. Dále i vedení účetní agendy a vedení mzdové agendy.

7Tax Services JV a.s.

Velké náměstí 116, Písek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajišťujeme účetnictví, daňovou evidenci, zpracování mezd, výpočet daní, odpočet nákladů, kompletní služby Vašich financí i daňové a účetní poradenství.

8HECI a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovární 197, Domoradice
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Firma HECI a.s. poskytuje služby v oblasti měření energií, posouzení ceny nemovitosti, kompletního účetního a daňového servisu, zajištění provozu domu či předepsaných revizí, ročního vyúčtování spotřeb či prodejem, pronájmem, nákupem a správou nemovitostí.

9Agentura BERM, s.r.o.

Veřejné dražby nemovitostí. Archivace, nakládka, odvoz, utřídění i skartace dokumentů. Vedení daňové evidence, podvojného účetnictví, mzdové a personální poradenství, daňový servis, ekonomické a daňové poradenství. Řešení oddlužení nemovitostí.

10WW-servis, s.r.o.

Nabídka účetních služeb, zpracování mezd a DPH. Poskytování daňového poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Účetní servis v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Účetní servis najdete 57 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 51 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.