Účetní servis – Jižní a Západní Čechy

Účetní servis v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideální volbou pro malé a střední podniky, které potřebují profesionální a spolehlivou pomoc s vedením účetnictví. Tento servis nabízí široké spektrum služeb, včetně vedení účetnictví, daňového poradenství a mzdové agendy.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1MK ekonomika s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Krajinská 35/1, České Budějovice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti účetnictví, daní, mezd a digitalizace účetnictví. Nabízíme vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy, rekonstrukce účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalších služeb.

2STORMWARE s.r.o.7 poboček

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Za Prachárnou 4962…, Jihlava Bezdlužná

Dodáváme ekonomický a informační systém POHODA, personalistiku a mzdy PAMICA, daň. přiznání TAX, knihu jízd GLX, právní systém WINLEX, domácí účetnictví FILIP, slovníky PRODICT. Zajistíme vývoj, školení, servis.

3Účetní a ekonomický servis s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(60)
Lannova tř. 205/16, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Účetní a ekonomický servis s.r.o. - komplexní vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd i personalistika, daňová optimalizace, zpracování daňových přiznání a zajišťujeme kompletní styk s finančními úřady, OSSZ, PSSZ, ZP.

4Jochmann reality

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Krajinská 33/5 , České Budějovice

Nabízíme komplexní služby v oblasti realit - prodej, pronájem a výkup domů, bytů, pozemků, skladů, kanceláří, obchodů atd. Zajišťujeme právní servis, advokátní úschovu, vázaný účet, vyřízení hypotéky a znaleckých posudků, komunikaci s úřady.

5MAB, s.r.o.

Zajišťujeme nabídku a servis výpočetní techniky. Vedeme účetnictví a finanční poradenství a překladatelské služby.

6Daňový servis CB s.r.o.

Karla IV. 93/3, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme daňová poradenství pro fyzické a právnické osoby. Dále i vedení účetní agendy a vedení mzdové agendy.

7Tax Services JV a.s.

Velké náměstí 116, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme účetnictví, daňovou evidenci, zpracování mezd, výpočet daní, odpočet nákladů, kompletní služby Vašich financí i daňové a účetní poradenství.

8HECI a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovární 197, Domoradice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma HECI a.s. poskytuje služby v oblasti měření energií, posouzení ceny nemovitosti, kompletního účetního a daňového servisu, zajištění provozu domu či předepsaných revizí, ročního vyúčtování spotřeb či prodejem, pronájmem, nákupem a správou nemovitostí.

9Agentura BERM, s.r.o.

Veřejné dražby nemovitostí. Archivace, nakládka, odvoz, utřídění i skartace dokumentů. Vedení daňové evidence, podvojného účetnictví, mzdové a personální poradenství, daňový servis, ekonomické a daňové poradenství. Řešení oddlužení nemovitostí.

10WW-servis, s.r.o.

Nabídka účetních služeb, zpracování mezd a DPH. Poskytování daňového poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Účetní servis v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky zkušeným účetním a moderním technologiím je zajištěna rychlost a přesnost zpracování účetních dokladů. Účetní servis v oblasti Jižní a Západní Čechy je také schopen pomoci s optimalizací nákladů a zvýšením ziskovosti podniku. S tímto servisem můžete mít jistotu, že vaše účetnictví bude v dobrých rukou a vy se budete moci plně soustředit na rozvoj svého podnikání.