Účetnictví neziskových organizací – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1IPI s.r.o.2 pobočky

Strojírenská 2244/34, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme poradenství,informace a služby v oblastech podnikání a řízení.Cílem firmy je vytvořit informační a poradenské centrum, které zprostředkovává a zajišťuje jednotlivcům (spotřebitelům) podnikatelům, drobným i velkým podnikům, neziskovým a ostatním organizacím včasné, účelné, kvalitní a…

2BEST daňová a účetní spol. s r.o.

Jsme poradenská a účetní firma, která vznikla 1.1.2010 odštěpením od společnosti BEST Jihočeská komerční a realitní spol. s.r.o. působící na trhu již od roku 1991. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti ekonomiky a daní zákazníkům po celé České Republice i zahraničním klientům.…

3ADU.CZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti auditu, daní či účetnictví pro obce, firmy, příspěvkové a neziskové organizace. Dále zajišťujeme auditorskou činnost, účetní poradenství, přezkoumání hospodaření obcí, ověření účetní závěrky, přezkoumávání a ověřování i kontroly čerpání dotací.

4TOUCHA s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jablonského 395, Písek Bezdlužná

Vedení účetnictví příspěvkových a neziskových organizací, podnikatelských subjektů pro zákazníky z celého okresu Písek.

5Vičar Ivan, Ing.

Auditorská kanceláře - statutární audit podnikatelských subjektů a neziskových organizací. Poradenství v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a organizační poradenství.

6Dubová Dagmar

Pec 114, Pec Bezdlužná

Provozujeme poradenskou kancelář, kde nabízíme oceňování věcí nemovitých a movitých, účetní a ekonomické poradenství, poradenství státní správy, příspěvkových a neziskových organizací.

7PUFFER s.r.o.

H. Kvapilové 421/36, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se službami v oblasti účetního, ekonomického i daňového poradenství. Poskytujeme také účetnictví neziskových organizací, rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a daňového přiznání, daňovou optimalizaci, odklad daně z příjmu nebo Vás zastoupíme na příslušných úřadech.

8ALDE s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy, daňového přiznání aj.

9Šmajcl Zdeněk, Ing.

Zdenice 47, Nebahovy Bezdlužná

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním mezd pro neziskové organizace, podnikatele i firmy. Nabízíme ekonomické i organizační poradenství a vedení daňové evidence.

10Poupová Petra, Ing. - cert. č. 0007691 pobočka

Písečná 2520/2a, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Účetní poradce. Účetní poradenství, účetnictví neziskových organizací, daně z příjmu i mzdové účetnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví neziskových organizací v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Účetnictví neziskových organizací najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.