Účetnictví neziskových organizací – Jižní a Západní Čechy

Účetnictví pro neziskové organizace v oblasti Jižní a Západní Čechy je klíčovou součástí správy financí a účetních záznamů. Správné vedení účetnictví je nezbytné pro zajištění transparentnosti a efektivního hospodaření s finančními prostředky.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1LAUER s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Čsl. legií 721/3, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství a další služby. Specializujeme se i na účetnictví neziskových organizací.

2IPI s.r.o.2 pobočky

Strojírenská 2244/34, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme poradenství,informace a služby v oblastech podnikání a řízení.Cílem firmy je vytvořit informační a poradenské centrum, které zprostředkovává a zajišťuje jednotlivcům (spotřebitelům) podnikatelům, drobným i velkým podnikům, neziskovým a ostatním organizacím včasné, účelné, kvalitní a…

3BEST daňová a účetní spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Tří lvů 296/8, České Budějovice Bezdlužná

Jsme poradenská a účetní firma, která vznikla 1.1.2010 odštěpením od společnosti BEST Jihočeská komerční a realitní spol. s.r.o. působící na trhu již od roku 1991. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti ekonomiky a daní zákazníkům po celé České Republice i zahraničním klientům.…

4ADU.CZ s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámostí 68, Malenice Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti auditu, daní či účetnictví pro obce, firmy, příspěvkové a neziskové organizace. Dále zajišťujeme auditorskou činnost, účetní poradenství, přezkoumání hospodaření obcí, ověření účetní závěrky, přezkoumávání a ověřování i kontroly čerpání dotací.

5TOUCHA s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jablonského 395, Písek Bezdlužná

Vedení účetnictví příspěvkových a neziskových organizací, podnikatelských subjektů pro zákazníky z celého okresu Písek.

6Vičar Ivan, Ing.

Auditorská kanceláře - statutární audit podnikatelských subjektů a neziskových organizací. Poradenství v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a organizační poradenství.

7Dubová Dagmar

Pec 114, Pec Bezdlužná

Provozujeme poradenskou kancelář, kde nabízíme oceňování věcí nemovitých a movitých, účetní a ekonomické poradenství, poradenství státní správy, příspěvkových a neziskových organizací.

8PUFFER s.r.o.

H. Kvapilové 421/36, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se službami v oblasti účetního, ekonomického i daňového poradenství. Poskytujeme také účetnictví neziskových organizací, rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a daňového přiznání, daňovou optimalizaci, odklad daně z příjmu nebo Vás zastoupíme na příslušných úřadech.

9ALDE s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy, daňového přiznání aj.

10DIGAMMA MD s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Blatnice 75, Blatnice u Plzně Bezdlužná

DIGAMMA MD s.r.o., se sídlem Blatnice 75, 330 25, Blatnice u Plzně, v okrese Plzeň - sever a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 35543, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví neziskových organizací v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy existuje mnoho specializovaných účetních kanceláří, které se zaměřují právě na účetnictví pro neziskové organizace. Tyto kanceláře poskytují komplexní služby v oblasti účetnictví, včetně vedení účetních knih, zpracování daňových přiznání a dalších účetních výkazů. Díky spolupráci s odborníky na účetnictví mohou neziskové organizace v oblasti Jižní a Západní Čechy získat klid a jistotu, že jejich finanční záznamy jsou v bezpečí a správně vedeny.