Účetnictví příspěvkových organizací – Jižní a Západní Čechy

Účetnictví je klíčovou oblastí pro příspěvkové organizace v oblasti Jižní a Západní Čechy. Správné vedení účetnictví je nezbytné pro efektivní hospodaření s finančními prostředky a plánování budoucích aktivit.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ADU.CZ s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámostí 68, Malenice Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti auditu, daní či účetnictví pro obce, firmy, příspěvkové a neziskové organizace. Dále zajišťujeme auditorskou činnost, účetní poradenství, přezkoumání hospodaření obcí, ověření účetní závěrky, přezkoumávání a ověřování i kontroly čerpání dotací.

2TOUCHA s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jablonského 395, Písek Bezdlužná

Vedení účetnictví příspěvkových a neziskových organizací, podnikatelských subjektů pro zákazníky z celého okresu Písek.

3Dubová Dagmar

Pec 114, Pec Bezdlužná

Provozujeme poradenskou kancelář, kde nabízíme oceňování věcí nemovitých a movitých, účetní a ekonomické poradenství, poradenství státní správy, příspěvkových a neziskových organizací.

4AKK economy s.r.o.

Služby v oblasti daní, účetnictví, rozpočtů pro obce. Odborné semináře, kurzy a školení se zaměřením na veřejný sektor (obce, města a příspěvkové organizace).

5Bc. Martin Kedroň, DiS.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Čeloudova 1118/58, Třebíč Bezdlužná

Vedení účetnictví a daňové evidence v Třebíči a okolí, Brno a okolí. Možnost vedení účetnictví pro neziskové a příspěvkové organizace. Zpracování mezd a daní. Veškerá nabídka na www.martinkedron.cz.


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví příspěvkových organizací v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Kvalitní účetní služby jsou základem pro úspěšné fungování každé organizace. Proto je důležité najít spolehlivého partnera, který se v této oblasti vyzná a dokáže poskytnout komplexní služby v oblasti účetnictví. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho kvalitních účetních kanceláří, které nabízejí profesionální služby v této oblasti. Vyberte si tu nejlepší a ušetřete čas a peníze.