Účetnictví příspěvkových organizací – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1JUDr. Jaroslava Sabrina Häni Trojanová

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Farní 71/4, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše notářské služby mohou využívat občané, fyzické osoby, podnikatelé, právnické osoby, státní orgány, organizace, obce, nestátní příspěvkové organizace, církve, nadace a fondy na území celé České republiky a to i v jazyce německém. Nabízíme notářskou a další činnost, jako je např. ověřování…

2ADU.CZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti auditu, daní či účetnictví pro obce, firmy, příspěvkové a neziskové organizace. Dále zajišťujeme auditorskou činnost, účetní poradenství, přezkoumání hospodaření obcí, ověření účetní závěrky, přezkoumávání a ověřování i kontroly čerpání dotací.

3TOUCHA s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jablonského 395, Písek Bezdlužná

Vedení účetnictví příspěvkových a neziskových organizací, podnikatelských subjektů pro zákazníky z celého okresu Písek.

4Dubová Dagmar

Pec 114, Pec Bezdlužná

Provozujeme poradenskou kancelář, kde nabízíme oceňování věcí nemovitých a movitých, účetní a ekonomické poradenství, poradenství státní správy, příspěvkových a neziskových organizací.

5AKK economy s.r.o.

Služby v oblasti daní, účetnictví, rozpočtů pro obce. Odborné semináře, kurzy a školení se zaměřením na veřejný sektor (obce, města a příspěvkové organizace).

6Bc. Martin Kedroň, DiS.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Čeloudova 1118/58, Třebíč Bezdlužná

Vedení účetnictví a daňové evidence v Třebíči a okolí, Brno a okolí. Možnost vedení účetnictví pro neziskové a příspěvkové organizace. Zpracování mezd a daní. Veškerá nabídka na www.martinkedron.cz.


Firmy v dalších lokalitách


Účetnictví příspěvkových organizací v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Účetnictví příspěvkových organizací najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.