Úprava krátkých, dlouhých vlasů – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají profesionální úpravu svých krátkých nebo dlouhých vlasů. Zde najdete řadu kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb pro všechny typy vlasů.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1SPORTIS, příspěvková organizace1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Horní 1679/22, Žďár nad Sázavou Bezdlužná

Hotelový dům Morava se nachází nedaleko centra Žďáru nad Sázavou. Nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením a společenské místnosti s TV. Součástí je i relaxační centrum v nedalekém okolí, autokemp, tenisové kurty, zimní stadion, streetpark…

2Aumeto, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(10)
Na Valech 130, Chotěboř Bezdlužná

Firma Aumeto s.r.o. byla založena v roce 2004 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti průmyslových aplikací. Cílem společnosti je řešit komplexní požadavky zákazníků, současně však nabízíme i dílčí služby z dále uvedených oblastí. Nabízíme technicko-konzultační činnost, projekční,…

3Steel Center Europe , s.r.o.

2.9
★★★★★
★★★★★
(59)
Pražská 1669, Humpolec Bezdlužná

Steel Center Europe, s.r.o., servisní středisko na zpracování oceli je ve vlastnictví japonských společností Sumitomo Corporation a Toyota Tsusho Corporation. Dělení ocelových plechů na zakázku.

4VYKOVO s.r.o.

Pohled 259, Pohled
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme firma zabývající se výrobou a montáží bran: jednokřídlých, dvoukřídlých a samonosných. Zajišťujeme kompletní dodávku na klíč, včetně oplocení jakýchkoliv objektů. Naší předností je vlastní výroba, kvalita a flexibilita. Jsme schopni vyrobit i atypické rozměry. Dále vyrábíme ocelové konstrukce,…

5ARBO - zahradnictví s.r.o

4.7
★★★★★
★★★★★
(26)
Všeruby 15, Všeruby Bezdlužná

Prodáváme anglické růže David Austin. Naše květy anglických růží se skví širokým spektrem barev – tmavější odstíny růžové, meruňkové, měděně oranžové, zlatavě krémové, žluté až po šarlatové, od sněhobílé přes něžně růžovou.ARBO – zahradnictví s.r.o. se věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i…

6Černá Hana - kadeřnické služby

Senovážné nám. 232, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma vám nabízí služby dámského a pánského kadeřnictví. Naleznete nás v 1. patře v Domu Služeb.

7Kosmetický salon - Vladimíra Balíková

Husovo náměstí 105, Mladá Vožice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Činnost kosmetického studia. Úprava vlasů, stříhání, barvení vlasů, melíry a kosmetické poradenství.

8META Plzeň s.r.o.4 pobočky

Hřbitovní 31, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ruční montáž a kompletační či balicí práce z dodaných komponentů. Nabízíme montáž hraček, upomínkových předmětů, nábytkového kování, součásti elektro, balení léčiv, třídění a kompletace reklamních materiálů.

9Sebránková Hana

Dolní Bělá 88, Dolní Bělá
Dnes už má zavřeno

Nabídka kadeřnických služeb.Nabídka zajímavých střihů a barev.Společenské a svatební účesy.

10Vejnarová Iveta

Dlouhá 25, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kadeřnický a komsetický salón. Nabízíme také vizážistické služby, permanentní make-up, celkové proměny, brazilský keratin a horké nůžky, fotografie po úpravě vlasů. Pořádáme kurzy líčení.


Firmy v dalších lokalitách


Úprava krátkých, dlouhých vlasů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Krátké vlasy jsou stále populární a mnoho žen se rozhoduje pro tento účes, protože je snadno udržovatelný a moderní. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které se specializují na úpravu krátkých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který vám bude sedět.

Dlouhé vlasy jsou krásné a elegantní, ale vyžadují pravidelnou údržbu a péči. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí úpravu dlouhých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu.

Kadeřnické salony v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí také další služby, jako jsou barvení vlasů, melíry, ombre a další. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodné barvy a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí profesionální úpravu krátkých i dlouhých vlasů. Zkušení kadeřníci vám poradí s výběrem vhodného střihu a pomohou vám najít ten správný styl, který bude odpovídat vašemu životnímu stylu. Navštivte některý z kadeřnických salonů v oblasti Jižní a Západní Čechy a nechte se hýčkat a péči o své vlasy.