Výroba chladírenských boxů – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu chladírenských boxů. Tyto boxy jsou nezbytné pro uchování potravin a dalších produktů v optimální teplotě.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Peterka Vlastimil – Chlazení Peterka1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Orlická 400, Týn nad Vltavou Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami, montážemi a servisem chladicí techniky, klimatizační techniky a tepelných čerpadel. Součástí našich služeb jsou stavby malých chladicích a mrazicích boxů i stavby velkých chlazených či mrazicích skladů.

2Daněk Zdeněk - chlazení1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Soškova 1353, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Dodávky, výroba, montáž, revize a opravy chladicí a mrazicí technologie a klimatizací.

3Pavel Beneš- CHLADÍRENSKÝ SERVIS LEDO1 pobočka

Prodáváme chladicí boxy, vitríny, výčepní zařízení, mobilní klimatizace, výrobníky ledu, tepelná čerpadla, klimatizace zemědělské a lesní techniky. Nabízíme servis a dodávky chladírenské techniky.

4Chlazení Patera s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
K Dráze 111/15, Plzeň Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, montáží a následným servisem klimatizací, tepelných čerpadel a různých chladírenských a mrazírenských technologií.

5BOX - AUTO, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Hranici 4966/33, Jihlava

Zabýváme se výrobou užitkových nástaveb pro nákladní automobily a přípojná vozidla. Nabízíme vám valníkové nástavby a skříňové nástavby – chladírenské nástavby, mrazírenské nástavby a prachotěsné nástavby. Dále vyrábíme mobilní domky a speciály. Provádíme servis a montáž hydraulických čel a…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba chladírenských boxů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výroba chladírenských boxů je složitý proces, který vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete řadu zkušených výrobců, kteří se v tomto oboru pohybují již mnoho let. Díky moderním technologiím a inovativním postupům dokážou vyrábět chladírenské boxy s vysokou účinností a dlouhou životností. Pokud hledáte spolehlivého výrobce chladírenských boxů v oblasti Jižní a Západní Čechy, určitě si vyberete z široké nabídky kvalitních produktů.