Výroba mrazírenských boxů – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu mrazírenských boxů. Tyto boxy jsou nezbytné pro uchování potravin a dalších produktů v chladu.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Peterka Vlastimil – Chlazení Peterka1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Orlická 400, Týn nad Vltavou Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se dodávkami, montážemi a servisem chladicí techniky, klimatizační techniky a tepelných čerpadel. Součástí našich služeb jsou stavby malých chladicích a mrazicích boxů i stavby velkých chlazených či mrazicích skladů.

2POLAR CHLAZENÍ, s.r.o.

Havířská 307, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma Polar chlazení s.r.o. se již od roku 1997 zabývá prodejem a záručními, ale i pozáručními opravami chladniček a mrazáků pro domácnosti. Pro obchody, restaurace a sklady nabízí chladící vitríny, výčepní zařízení, výrobníky ledové vody, ledu, zmrzliny a sodové vody, prosklené lednice, chladící a…

3Daněk Zdeněk - chlazení1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Soškova 1353, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Dodávky, výroba, montáž, revize a opravy chladicí a mrazicí technologie a klimatizací.

4Chlazení Patera s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
K Dráze 111/15, Plzeň Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, montáží a následným servisem klimatizací, tepelných čerpadel a různých chladírenských a mrazírenských technologií.

5BOX - AUTO, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Hranici 4966/33, Jihlava

Zabýváme se výrobou užitkových nástaveb pro nákladní automobily a přípojná vozidla. Nabízíme vám valníkové nástavby a skříňové nástavby – chladírenské nástavby, mrazírenské nástavby a prachotěsné nástavby. Dále vyrábíme mobilní domky a speciály. Provádíme servis a montáž hydraulických čel a…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba mrazírenských boxů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výroba mrazírenských boxů je složitý proces, který vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete řadu zkušených výrobců, kteří se v tomto oboru pohybují již mnoho let. Díky moderním technologiím a inovativním postupům dokážou vyrábět mrazírenské boxy, které splňují nejvyšší standardy kvality. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele mrazírenských boxů v oblasti Jižní a Západní Čechy, určitě se nebudete muset dlouho hledat.