Výroba pracovních oděvů – Písek

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Švec Libor, pracovní oděvy

Výroba monterkového programu a kompletní sortiment pracovního oblečení včetně obuvi a ostatních doplňků. Strojní vyšívání log, potisk, ucelený sortiment bílého zboží, kapesníků, ponožek, prádla, atd.

2Daitex s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Budějovická 102/5, Písek-Budějovické…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Daitex, se sídlem Budějovická 102/5, 397 01, Písek-Budějovické Předměstí, v okrese Písek a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 24095, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců…

3M+M Křepinský

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Vinici 24/1, Písek-Václavské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

M+M Křepinský, se sídlem Na Vinici 24/1, 397 01, Písek-Václavské Předměstí, v okrese Písek a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

4OTAVA, výrobní družstvo (pobočka Milevsko)5 poboček

Gen. Svobody 1396/29, Milevsko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou kabelových svazků a bowdenů. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001. Zajistíme montáže pro automobilový a elektrotechnický průmysl, také i montáž cívek a náhradní plnění. Provádíme šití drobné konfekce, povlečení, sedáků a pracovních oděvů.

5TERCIE handicap s.r.o. (pobočka Milevsko)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(171)
Masarykova 438, Milevsko
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zajišťujeme internetový prodej osobních ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pracovní obuv, rukavice, oděvy, ochrany hlavy, zraku, sluchu, dýchací techniku, doplňky a drogerii. Vedeme chráněnou dílnu na výrobu pracovních oděvů. Zajišťujeme náhradní plnění.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Písek


Výroba pracovních oděvů v lokalitě Písek – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výroba pracovních oděvů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Písek.