Ženský lékař – Jižní a Západní Čechy

Paní doktorka Jana Nováková je lékařkou s mnohaletou praxí a specializací na vnitřní lékařství. Narodila se a vyrůstala v Praze, kde také absolvovala lékařskou fakultu.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1MUDr. Zdeňka Kravarová - gynekologie a porodnictví

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Dr. Bureše 1251/9a, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči v oboru gynekologie pro širokou veřejnost. Specializujeme se především na léčbu výtoků a zánětů. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky a provozujeme těhotenskou poradnu.

2Nemocnice u Sv. Jiří s.r.o.

Nemocnice u Sv. Jiří je soukromé zdravotnické zařízení poskytující lékařskou péči dětským pacientům od novorozeneckého věku až do 19 let.

3Janovská Anna MUDr., soukromá gynekologická ordinace, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Nádražní 582, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ordinace působí jako soukromá gynekologická ordinace. Odborná ženská lékařka - MUDr. Anna Janovská, soukromá gynekologická ambulance s.r.o. Čtvrtek a pátek 13:00-15:00 h jen pro zvané.

4MUDr. Bohumil Klatovský s.r.o.2 pobočky

Bechyňovo náměstí 2, Přibyslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozování gynekologické ambulance. MUDr. Bohumil Klatovský poskytuje odbornou diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru gynekologie.V prostorech gynekologické ambulance v H. Brodě budou poskytovány masérské služby ve dnech pracovního volna, po domluvě na níže uvedeném telefonním čísle -…

5MUDr. Jan BRYCHTA - GYNEKOLOGIE

Havlíčkova 1395/30, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci ženského lékaře - gynekologickou ordinaci v Jihlavě. Od svého vzniku v roce 1997 se naše pracoviště těší Vaší vysoké a stálé důvěře. Ta je pro nás závazkem a motivací do další práce. Od dubna 2012 se naše pracoviště nachází v prostorách nově vybudovaného Lékařského domu, který…

7MUDr. Lenka Minářová1 pobočka

Nové Město na Moravě, Vratislavovo…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci ženského lékaře. Nabízím komplexní gynekologicko-porodnickou a prenatální péči se specializací na ultrazvukovou diagnostiku. MUDr. Lenka Minářová poskytuje pacientkám léčebnou a preventivní gynekologickou péči ve třech odloučených ordinacích: Ordinace Vratislavovo nám. 12, Nové…

8Novák Jaroslav, MUDr. - Gynekologie1 pobočka

Provoz gynekologické ordinace a porodnictví. Nabídka sonografické diagnostiky.

9MUDr. TURKOVÁ s.r.o.

Fr. Ondříčka 1088, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hledáte gynekologickou ordinaci v Českých Budějovicích? Neváhejte a oslovte nás.Provádíme veškerá vyšetření a ošetření ambulantní praxe v oboru gynekologie a porodnictví, a to vše v příjemném, nadstandardně vybaveném prostředí s maximálním soukromím pacientek.


Firmy v dalších lokalitách


Ženský lékař v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Po ukončení studia se rozhodla pro praxi v oblasti Jižní a Západní Čechy, kde působí již několik let.

Jana Nováková je velmi zkušená a pečlivá lékařka, která se vždy snaží najít nejlepší řešení pro své pacienty. Její pacienti ji velmi respektují a obdivují pro její profesionální přístup a schopnost naslouchat. Paní doktorka se věnuje nejen léčbě, ale také prevenci a vzdělávání pacientů.

Mezi její specializace patří:

- Vnitřní lékařství
- Diabetologie
- Kardiologie
- Gastroenterologie
- Onkologie

Jana Nováková se pravidelně účastní odborných konferencí a seminářů, aby byla vždy v obraze s nejnovějšími lékařskými postupy a technologiemi. Její pacienti si mohou být jisti, že jsou v péči odborníka, který má nejlepší znalosti a zkušenosti.

Paní doktorka je velmi aktivní v komunitě a podporuje místní charitativní organizace. Její pacienti ji obdivují nejen pro její lékařské schopnosti, ale také pro její lidskost a empatii.

V její ordinaci se pacienti mohou těšit na:

- Moderní vybavení
- Přátelský personál
- Individuální přístup
- Komplexní péči

Jana Nováková je lékařkou, která si zakládá na kvalitní péči o své pacienty. Její pacienti ji velmi respektují a obdivují pro její profesionální přístup a schopnost naslouchat. Pokud hledáte kvalitního lékaře v oblasti Jižní a Západní Čechy, paní doktorka Jana Nováková je tou správnou volbou.