Dermatologie pro psy, kočky – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MVDr. Ladislav Lapáček

4.5
★★★★★
★★★★★
(99)
U Výstaviště 23, České Budějovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízím služby veterináře. Zaměřuji se na interní ošetření psů a koček, endokrinologii, onkologii, kardiologii. Provádím operace měkkých tkání. Zajišťuji sonografii. Věnujeme se problematice chovu koní.

2MVDr. Bořek Daniel- veterinární ordinace3 pobočky

Tovární 200, Nová Role
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Zabýváme se ortopedií, dermatologií, internou, kardiologií a gynekologií. Prodáváme superprémiová krmiva pro psy a kočky.

3Veterinární klinika TREVET s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(134)
Březinova 819/58, Třebíč
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Veterinární klinika nabízí veterinární preventivní a terapeutickou péči pro malá zvířata i drobné savce. Na našem pracovišti využíváme moderní vybavení a přístrojovou techniku, která umožňuje přesnou diagnostiku zdravotních potíží Vašich domácích mazlíčků. Ošetřujeme psy, kočky i drobné savce.…

4Kroupová Sabina - Salon Smaragd

4.4
★★★★★
★★★★★
(46)
Na Vyhlídce 530, Kaplice
Otevřeno do 17:00

Salon Smaragd nabízí luxusní profesionální služby. Salon nabízí kosmetickou péči, masáže, manikúru, kadeřnictví a solárium. Dále poskytuje spolupráci s dermatology, plastickými chirurgy, poradci zdravé výživy či psychology.


Firmy v dalších lokalitách


Dermatologie pro psy, kočky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Dermatologie pro psy, kočky najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.