Dermatologie pro psy, kočky – Jižní a Západní Čechy

Dermatologie pro psy a kočky je obor veterinární medicíny, který se specializuje na diagnostiku a léčbu kožních onemocnění u domácích zvířat. Tento obor se v posledních letech stává stále důležitějším, protože kožní problémy jsou u psů a koček velmi časté.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Veterinární centrum Strakonice

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

2MVDr. Milan Kalužík – veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Nad Vdovečkem 1123, Blatná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Zabýváme se preventivními úkony včetně očkování zvířat, diagnostikou a léčbou onemocnění. Provádíme plánované i akutní operace. Prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte veterinu Blatná.

3MVDr. Biskup František, MVDr. Vačkář, MVDr. Vačkář, junior - Veterinární…

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí komplexní veterinární služby pro malá i velká zvířata. Nabízíme odborné poradenství, očkování. Specializujeme se dále na ortopedii pro zvířata, dermatologii, neurochirurgii, gynekologii a porodnictví, oftalmologii, stomatologii, laboratorní diagnostiku. Provádíme také …

4VETERINA HUMPOLEC.CZ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Panskodomská 265, Humpolec
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči malým zvířatům. Specializujeme se na mnoho oborů včetně akutní medicíny. Součástí naší veterinární ordinace je specializovaná prodejna krmiv a veterinárních diet. Navštivte naši veterinu v Humpolci.

5MVDr. Ladislav Lapáček

4.7
★★★★★
★★★★★
(153)
U Výstaviště 23, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím služby veterináře. Zaměřuji se na interní ošetření psů a koček, endokrinologii, onkologii, kardiologii. Provádím operace měkkých tkání. Zajišťuji sonografii. Věnujeme se problematice chovu koní.

6MVDr. Bořek Daniel- veterinární ordinace3 pobočky

Tovární 200, Nová Role
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Zabýváme se ortopedií, dermatologií, internou, kardiologií a gynekologií. Prodáváme superprémiová krmiva pro psy a kočky.

7Veterinární klinika TREVET s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(168)
Březinova 819/58, Třebíč
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Veterinární klinika nabízí veterinární preventivní a terapeutickou péči pro malá zvířata i drobné savce. Na našem pracovišti využíváme moderní vybavení a přístrojovou techniku, která umožňuje přesnou diagnostiku zdravotních potíží Vašich domácích mazlíčků. Ošetřujeme psy, kočky i drobné savce.…

8Kroupová Sabina - Salon Smaragd

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Vyhlídce 530, Kaplice
Otevřeno od 8:30

Salon Smaragd nabízí luxusní profesionální služby. Salon nabízí kosmetickou péči, masáže, manikúru, kadeřnictví a solárium. Dále poskytuje spolupráci s dermatology, plastickými chirurgy, poradci zdravé výživy či psychology.


Firmy v dalších lokalitách


Dermatologie pro psy, kočky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které se specializují na dermatologii pro psy a kočky. Tyto kliniky nabízejí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky a léčby kožních onemocnění, jako jsou například alergie, infekce, nádory a další.

Mezi nejčastější kožní problémy u psů a koček patří svědění, zarudnutí, vyrážky, lupénka a ztráta srsti. Tyto problémy mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou například alergie na potraviny, blechy, roztoče, plísně a bakterie.

Dermatologie pro psy a kočky se zaměřuje na diagnostiku a léčbu těchto kožních problémů pomocí různých metod, jako jsou například krevní testy, kožní testy, biopsie a další. Léčba může zahrnovat použití různých léků, jako jsou například kortikosteroidy, antihistaminika, antibiotika a další.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici veterinární kliniky, které nabízejí dermatologické služby pro psy a kočky. Tyto kliniky mají kvalifikované veterináře, kteří mají zkušenosti s diagnostikou a léčbou kožních problémů u domácích zvířat.

Seznam služeb, které nabízejí veterinární kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy:

1. Diagnostika kožních onemocnění pomocí krevních testů, kožních testů a biopsie.
2. Léčba kožních problémů pomocí různých léků, jako jsou kortikosteroidy, antihistaminika, antibiotika a další.
3. Prevence kožních problémů pomocí pravidelného ošetřování srsti a koupání.
4. Poradenství ohledně výživy a péče o srst.
5. Chirurgické zákroky pro odstranění nádorů a jiných kožních problémů.

Dermatologie pro psy a kočky je důležitý obor veterinární medicíny, který pomáhá zlepšovat kvalitu života domácích zvířat. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici veterinární kliniky, které nabízejí širokou škálu dermatologických služeb pro psy a kočky.