Lifting obličeje, pleti – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní lifting obličeje a pleti. Tato oblast je známá svými odborníky na kosmetické procedury, kteří vám mohou pomoci dosáhnout dokonalého vzhledu.

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Thajské masáže Písek, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(81)
Nerudova 88/2, Písek Bezdlužná Ověřená

Dopřejte si pravou thajskou masáž a svěřte se do rukou profesionálních masérek z Thajska a Filipín. U nás si užijete tradiční thajskou masáž, thajskou olejovou masáž, thajskou masáž horkými lávovými kameny a další druhy masáží. Prodáváme dárkové poukazy na masáže.

2Hartmannová Jana

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Ant. Barcala 404/38 , České Budějovice

Nabízím kosmetické a masážní služby. Manuální lymfatickou drenáž, zdravotní masáž, reflexní masáž plosky, aromamasáž, havajskou, indickou, anticelulitidní, Breussovu masáž, lávové kameny, tejpování. Dále manuální lifting, lymfodrenáž obličeje, vyhlazení vrásek, mikromasáž očního okolí a další.

3Jarmila Tůmová- Kosmetický salon U tří lvů

Služby v oblasti čištění pleti, kosmetických masek, ultrazvukové špachtle, ošetření galvanickou žehličkou, liftingové masky s botoxem. Dále možnost provedení kolagenové masky se zlatem, manikúry, p-shine, gelových nehtů a trvalé na řasy Icurl. Kosmetika Skeyndor a Mesosystem.

4Ludmila Novotná - mobilní salon

Nabídka služeb v oblasti vizážistiky, profesionálního kosmetického poradenství. Vzdělávací programy pro ženy, kurzy image, líčení a péče o pleť. Dále jsou v nabídce barevná typologie, tvorba firemní image, proměna image, liftingové kůry, malování na obličej.

5Hofbauerová Martina

4.5
★★★★★
★★★★★
(50)
Nušlova 66, Jindřichův Hradec Bezdlužná

Dokážeme vám sestavit kombinaci vhodných procedur. Poradíme vám se zdravým životním stylem. Všechny naše metody a procedury se mouhou navzájem kombinovat , a tak je možné každému z vás najít to nejvhodnější řešení. Najdete u nás aktivní pohyb, relaxační metody, masáže, výživové poradenství a v…

6Rolletic Studio

Program hubnutí, tvarování postavy, odstranění celulitidy, celková relaxace a lymfatické masáže na strojích Rolletic.

7Krajícová Romana - Vitality - masáže pro ženy

Drlíčov 145/17, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme relaxaci při masážích nebo lymfodrenáži. Poskytujeme pomoc při načerpání energie, zapomenutí na starosti všedního dne, nebo od ulevení bolesti. Kromě klasických masáží nabízíme i manuální lifting obličeje.

8Oáza klidu JH s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(50)
Janderova 164 , Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oázu klidu najdete v Jindřichově hradci v Janderově ulici 164 /II, v parku naproti lidové škole umění. Nabízíme klasické, relaxační a lymfatické masáže. Alternnativní terapie jako třeba ajurvédké masáže, Reiki terapie nebo Bachova květová terapie. Revoluční cvičení za pomoci Elektrické stimulace…

9Masážní a regenerační centrum Věra

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Na Solinách 30, Soběslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Masážní a regenerační centrum Věra se zabývá několika druhy masáží, jako je Dornova metoda, klasická masáž, Breussova metoda, baňkování, medová masáž, reflexní plosky nohou, Hot Sones - Lávové kameny, čokoládová (včetně zábalu), anticelulitidová masáž, lifting obličeje, přístrojová lymfodrenáž ,…

10KottováAlena- STUDIO AJA-KOSMETIKA

4.4
★★★★★
★★★★★
(58)
Masarykova 389, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

kosmetika, líčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, peeling, permanentní i foto make-up, líčení na svatby a plesy, radiofrekvence, přístroj na zeštíhlení těla.


Firmy v dalších lokalitách


Lifting obličeje, pleti v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Lifting obličeje a pleti je kosmetická procedura, která pomáhá zlepšit vzhled pokožky a odstranit příznaky stárnutí. Tento zákrok se provádí pomocí speciálních technik, které zlepšují elasticitu pokožky a zvyšují její pevnost.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho odborníků na lifting obličeje a pleti, kteří vám mohou nabídnout širokou škálu služeb. Tyto služby zahrnují například facelift, kyselinový peeling, mezoterapii a mnoho dalších.

Pokud hledáte kvalitní lifting obličeje a pleti v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se spolehnout na odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Tyto odborníky najdete v mnoha kosmetických salonech a klinikách v této oblasti.

Výhodou liftingu obličeje a pleti je, že vám pomůže zlepšit vzhled vaší pokožky a zvýšit vaši sebevědomí. Tento zákrok je také velmi bezpečný a má minimální rizika komplikací.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho odborníků na lifting obličeje a pleti, kteří vám mohou pomoci dosáhnout dokonalého vzhledu. Pokud hledáte kvalitní služby v této oblasti, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám mohou nabídnout širokou škálu služeb a pomoci vám dosáhnout vašich cílů.