Optometrista, optometristka – Jižní a Západní Čechy

Optometrista/optometristka je odborník/odbornice na diagnostiku a léčbu očních vad a poruch. Tito specialisté se zaměřují na zrakové funkce a zdraví očí, a to jak u dospělých, tak i u dětí.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Němec Otto - Optik

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 81/5, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno

Jsme rodinná firma, působící v oboru již ve druhé generaci a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici.

2Optika Valuchová Cvikrová spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Krajinská 31, České Budějovice Bezdlužná

Nabízíme brýlové čočky a obrub. Dále i sluneční brýle, pouzdra, lupy a čistící mikrovlákna. Zaobíráme se i opravami, čištěním a úpravami brýlí, vyšetření zraku optometristou, profesionální poradenství.

3OČNÍ OPTIKA PLZEŇ - MAGDALENA NOVÁKOVÁ A JANA HOROVÁ

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Koterovská 56, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr brýlových obrub všech cenových relací. Multifokální a speciální brýlové čočky, dětské brýle, sluneční a sportovní brýle - doplňky, opravy. Aplikujeme kontaktní čočky, měření zraku - provádí registrované optometristky. Krátké dodací termíny.

4Ing. Drahotská Pavlína, Bc.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
nám. Republiky 61/20, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše oční optika vám může nabídnou široký výběr obrub dioptrických tak slunečních. Dále nabízíme služby vysokoškolsky vzdělaného optometristy. U nás vám rádi odborně vyšetříme váš zrak, naaplikujeme nebo zkontrolujeme vaše kontaktní čočky a poradíme vám nejlepší řešení pro vaše oči.

5PRO - OPTIK s.r.o.

Plešivecká 145, Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme oční optiku. Zabýváme se prodejem dioptrických a slunečních brýlí. Oční optika U VOKA. Zhotovíme Vám brýle podle lékařského předpisu nebo na základě vyšetření zraku očním specialistou – optometristou v ordinacích našich očních optik. Při volbě vhodných brýlí můžete využít počítačovou…

6OSTROVIDEC, s.r.o.

Bavorovská 51, Netolice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OSTROVIDEC, s.r.o., se sídlem Bavorovská 51, 384 11, Netolice, v okrese Prachatice a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 21875, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7optika valuchovi

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dr. Stejskala 437/10, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optika Valuchovi, se sídlem Dr. Stejskala 437/10, 370 01, České Budějovice, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 13514, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 6 -…

8Oční optik, kontaktolog a optometrista, s.r.o.

Prodej brýlových obrub a doplňků. Nabídka zhotovení brýlí. Provádění měření zraku.

9Oční optik, optometrista - Žilka Martin

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
U Černé věže 16, České Budějovice
Dnes už má zavřeno

Oční optiku v Českých Budějovicích založili manželé Žilkovi v roce 1993/94. Původní název - “Optika pod věží“ v.o.s. Tehdy ještě v ulici Hroznová. V současné době provozuje odbornou praxi oční optiky syn Martin Žilka. Provozovnu oční optiky převzal v roce 2007.

10J Optik Sokolov

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Staré náměstí 26, Sokolov Bezdlužná

Nabízíme dioptrické brýle, sluneční brýle, měření zraku, kontaktní čočky či opravy brýlí. Měření zraku a aplikace kontaktních čoček, provádí optometrista. Nabízíme i značkové dioptrické a sluneční brýle Polaroid, Ray Ban, Vogue, Dolce Gabbana, s.Oliver a jiné. Oční optika s bezplatným servisem.


Firmy v dalších lokalitách


Optometrista, optometristka v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Optometristé/optometristky jsou kvalifikovaní odborníci, kteří mají vysokou úroveň znalostí a dovedností v oblasti očního zdraví.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik optometristů/optometristek, kteří poskytují své služby obyvatelům města a okolí. Mezi nejznámější patří například Optika Jižní a Západní Čechy, Optika Kocián nebo Optika Černý. Tyto optiky nabízejí širokou škálu služeb, včetně očních vyšetření, diagnostiky očních vad, výběru brýlí a kontaktních čoček, a také poradenství ohledně péče o oči.

Optometristé/optometristky mají vysokou úroveň odbornosti a zkušeností, a proto jsou schopni poskytnout svým pacientům kvalitní a individuální péči. Mezi jejich hlavní povinnosti patří:

- Provádění očních vyšetření a diagnostiky očních vad
- Výběr a předepisování brýlí a kontaktních čoček
- Poradenství ohledně péče o oči a prevence očních chorob
- Spolupráce s oftalmology a dalšími odborníky v oblasti očního zdraví

Optometristé/optometristky jsou také schopni diagnostikovat a léčit některé oční choroby, jako jsou například suché oči, záněty spojivek nebo glaukom. Pokud by bylo nutné, mohou pacienty odeslat k oftalmologovi pro další vyšetření a léčbu.

Výhodou návštěvy optometristy/optometristky je také to, že mohou být schopni odhalit některé zdravotní problémy, které se projevují na očích. Například diabetes nebo vysoký krevní tlak mohou mít vliv na zrakové funkce, a proto je důležité pravidelně navštěvovat optometristu/optometristku.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít optometristy/optometristky, kteří mají dlouholeté zkušenosti a jsou schopni poskytnout kvalitní péči o oči. Pokud máte nějaké problémy se zrakem nebo potřebujete odbornou radu ohledně péče o oči, neváhejte kontaktovat některého z místních optometristů/optometristek.