Měření dioptrií – Jižní a Západní Čechy

Měření dioptrií je proces, kterým se určuje refrakční vada oka. Tento proces je velmi důležitý pro správnou korekci zraku a prevenci očních problémů.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Hasman Petr – oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Dnes už má zavřeno

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

5Martinková Eva

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Lipová 414, Náměšť nad Oslavou Bezdlužná

Opravy, čištění ultrazvukem a úpravy brýlí a skel. Provádíme měření zraku.

6H-OPTOZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2119/69, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí a doplňkového sortimentu. Nabídka kontaktních čoček a příslušenství. Měření zraku.

7Němec Otto - Optik

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Náměstí 81/5, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno

Jsme rodinná firma, působící v oboru již ve druhé generaci a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici.

8Svoboda Rudolf - OPTIK VISUEL2 pobočky

Masarykovo náměstí…, Velká Bíteš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb oční ordinace. Prodej brýlí, obrub, čoček a doplňkového sortimentu.

9OPTIKA M & V, s.r.o.

Matice školské 1786, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optika Metropol nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb od měření zraku Plusoptixem (ojedinělý přístroj na testování očí) přes velký výběr brýlí, slunečních i dioptrických, kontaktních čoček a dalšího sotimentu.

10OPTIKA HART s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
9. května 1459/23, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma byla založena v roce 1991. Nabízíme kompletní péči v oboru oční optiky a optometrie. Aplikujeme kontaktní čočky. Dáe nabízíme široký sortiment brýlí a slunečních brýlí. Antireflexní úpravy. Provádíme měření zraku.


Firmy v dalších lokalitách


Měření dioptrií v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Měření dioptrií se provádí očním lékařem nebo optometristou, kteří používají speciální přístroje a techniky.

Při měření dioptrií se pacientovi nejprve zkontroluje zraková ostrost pomocí tabulek s písmeny nebo symboly. Poté se použije refraktometr, který měří refrakční vlastnosti oka. Refraktometr měří, jak se světlo lomí v oku a určuje, zda je potřeba korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí v očních ordinacích a optických salonech po celém světě. v oblasti Jižní a Západní Čechy se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Mezi nejznámější patří Oční klinika Jižní a Západní Čechy, Optika Jižní a Západní Čechy a Oční centrum Jižní a Západní Čechy.

Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel. Pacient by měl být v klidu a uvolněný, aby se minimalizovaly chyby v měření. Dále by měl pacient být v optimální pozici, aby se minimalizovaly odrazy a zajišťovala se správná korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí pomocí několika technik. Mezi nejčastější patří:

1. Refraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí refraktometru.

2. Autorefraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí automatického refraktometru.

3. Subjektivní refrakce – měření refrakčních vlastností oka pomocí subjektivního hodnocení pacienta.

Měření dioptrií je důležitý proces, který pomáhá správně korigovat zrak a prevenci očních problémů. v oblasti Jižní a Západní Čechy se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel a používat správné techniky.