Měření dioptrií – Jižní a Západní Čechy

Měření dioptrií je proces, kterým se určuje refrakční vada oka. Tento proces je velmi důležitý pro správnou korekci zraku a prevenci očních problémů.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Otevřeno do 11:00

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

5Martinková Eva

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Lipová 414, Náměšť nad Oslavou Bezdlužná

Opravy, čištění ultrazvukem a úpravy brýlí a skel. Provádíme měření zraku.

6H-OPTOZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2119/69, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí a doplňkového sortimentu. Nabídka kontaktních čoček a příslušenství. Měření zraku.

7Němec Otto - Optik

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 81/5, Velké Meziříčí
Otevřeno do 11:00

Jsme rodinná firma, působící v oboru již ve druhé generaci a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici.

8Svoboda Rudolf - OPTIK VISUEL2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Velká Bíteš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb oční ordinace. Prodej brýlí, obrub, čoček a doplňkového sortimentu.

9OPTIKA M & V, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Matice školské 1786, České Budějovice
Otevřeno do 1:00
Bezdlužná

Optika Metropol nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb od měření zraku Plusoptixem (ojedinělý přístroj na testování očí) přes velký výběr brýlí, slunečních i dioptrických, kontaktních čoček a dalšího sotimentu.

10OPTIKA HART s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
9. května 1459/23, Tábor
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná

Naše firma byla založena v roce 1991. Nabízíme kompletní péči v oboru oční optiky a optometrie. Aplikujeme kontaktní čočky. Dáe nabízíme široký sortiment brýlí a slunečních brýlí. Antireflexní úpravy. Provádíme měření zraku.


Firmy v dalších lokalitách


Měření dioptrií v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Měření dioptrií se provádí očním lékařem nebo optometristou, kteří používají speciální přístroje a techniky.

Při měření dioptrií se pacientovi nejprve zkontroluje zraková ostrost pomocí tabulek s písmeny nebo symboly. Poté se použije refraktometr, který měří refrakční vlastnosti oka. Refraktometr měří, jak se světlo lomí v oku a určuje, zda je potřeba korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí v očních ordinacích a optických salonech po celém světě. v oblasti Jižní a Západní Čechy se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Mezi nejznámější patří Oční klinika Jižní a Západní Čechy, Optika Jižní a Západní Čechy a Oční centrum Jižní a Západní Čechy.

Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel. Pacient by měl být v klidu a uvolněný, aby se minimalizovaly chyby v měření. Dále by měl pacient být v optimální pozici, aby se minimalizovaly odrazy a zajišťovala se správná korekce zraku.

Měření dioptrií se provádí pomocí několika technik. Mezi nejčastější patří:

1. Refraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí refraktometru.

2. Autorefraktometrie – měření refrakčních vlastností oka pomocí automatického refraktometru.

3. Subjektivní refrakce – měření refrakčních vlastností oka pomocí subjektivního hodnocení pacienta.

Měření dioptrií je důležitý proces, který pomáhá správně korigovat zrak a prevenci očních problémů. v oblasti Jižní a Západní Čechy se měření dioptrií provádí v několika očních ordinacích a optických salonech. Při měření dioptrií je důležité dodržovat několik pravidel a používat správné techniky.