Moderní účesy – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Čejka Martin - kouzelník

Zabývám se předváděním kouzel na jevištních kouzelnických představeních, dětských představeních a vystupuji také na firemních večírcích. Jedná se o moderní vystoupení, kouzlení s živými zvířaty, mizení člověka, levitace, kouzla na přání.

2Bláha Jiří - moderátor a imitátor

Žihle 56, Žihle Bezdlužná Ověřená

Moderátor a imitátor pro společenské akce, maturitní plesy, zábavy, talk-show i městské oslavy. Dále pro Vás zajistím i doprovodná vystoupení a hudební produkci. Dále tvořím, jako herec, muzikant a režisér. Především v plzeňském kraji.

3Areál sportu a kultury s.r.o.

Dr. Veselého 754, Bystřice nad…
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Areál sportu v Bystřici nad Pernštejnem nabízí nejen kvalitní ubytování v Bystřici nad Pernštejnem, ale též řadu sportovišť pro sportovní soustředění na Českomoravské vysočině, jako jsou atletický ovál s tartanovou dráhou, fotbalový stadion, tenisové kurty, bazén, rehabilitační centrum a další.…

4Smejkalová Hana - šaty

Rynárec 177, Pelhřimov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výroba plesových, svatebních a společenských šatů i oděvů na zakázku. Hana Smejkalová pro Vás navrhuje módní kolekce již od roku 1990 v centru Pelhřimova na Masarykově náměstí. Vytváří moderní a módní oblečení na míru nejvyšší kvality a originálního střihu pro všechny velikosti a typy postav.

5Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53

Základní škola Náměšť nad Oslavou Komenského 53. Snažíme se podporovat nadání a tvořivost každého žáka. Žáci pracují s moderní technikou a pomůckami. Nabízíme zajímavou výuku anglického jazyka a dalších jazyků. Jsme mladý a kreativní učitelský tým.

6OBEC CHLUMĚTÍN1 pobočka

Chlumětín 56, Chlumětín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Obec se nachází v nadmořské výšce 667 metrů. Na území žije 205 obyvatel. Obecní úřad zveřejňuje prostřednictvím úřední desky informace a aktuality. Součástí internetových stránek je i webkamera, která přibližuje dění v obci a sekce kultura a volný čas s bohatým programem na následující měsíce.

7Město Třeboň - kongresové a kulturní centrum Roháč4 pobočky

Na sadech 349, Třeboň II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz kongresového a kulturního centra s moderním technickým a technologickým vybavením. Pořádáme konference, výstavy, plesy či taneční a hudební produkce. Naleznete zde velký sál pro kulturu a konference, kavárnu i salonek, zrcadlový sál a jídelnu.

8Tos production

K Lukám 235, Kyšice Bezdlužná

Společenské a firemní akce na klíč. Dále také služby moderátora a catering. Společnost také nabízí květinovou výzdobu, ochranku, hostesky a promotéry.

9Štinčík Martin1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Zátiší 954/13, Cheb Bezdlužná

Nabízíme moderování různých akcí, ozvučení plesů, svateb, diskoték. Zajišťujeme kulturní akce a pronajímáme přístřešky a sezení.

10KD Vltava s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(40)
Fr. Ondříčka 1243/46, České Budějovice 2 Bezdlužná

Možnost pronájmu prostor pro školení, firemní akce, koncerty, večírky a plesy. Nabídka zajištění profesionálních služeb se širokým servisem včetně akcí na klíč, dle dohody dodáme umělce, moderátory, kapely, dj´s, pořadatele, rauty i veškerou techniku.


Firmy v dalších lokalitách


Moderní účesy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Moderní účesy najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.