Moderní účesy – Jižní a Západní Čechy

Moderní účesy jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více populární. Lidé hledají nové trendy a styl, který by jim pomohl vyniknout.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Bláha Jiří - moderátor a imitátor

Žihle 56, Žihle Bezdlužná Ověřená

Moderátor a imitátor pro společenské akce, maturitní plesy, zábavy, talk-show i městské oslavy. Dále pro Vás zajistím i doprovodná vystoupení a hudební produkci. Dále tvořím, jako herec, muzikant a režisér. Především v plzeňském kraji.

2Areál sportu a kultury s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(159)
Dr. Veselého 754, Bystřice nad…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Areál sportu v Bystřici nad Pernštejnem nabízí nejen kvalitní ubytování v Bystřici nad Pernštejnem, ale též řadu sportovišť pro sportovní soustředění na Českomoravské vysočině, jako jsou atletický ovál s tartanovou dráhou, fotbalový stadion, tenisové kurty, bazén, rehabilitační centrum a další.…

3Smejkalová Hana - šaty

Rynárec 177, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba plesových, svatebních a společenských šatů i oděvů na zakázku. Hana Smejkalová pro Vás navrhuje módní kolekce již od roku 1990 v centru Pelhřimova na Masarykově náměstí. Vytváří moderní a módní oblečení na míru nejvyšší kvality a originálního střihu pro všechny velikosti a typy postav.

4Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53

Základní škola Náměšť nad Oslavou Komenského 53. Snažíme se podporovat nadání a tvořivost každého žáka. Žáci pracují s moderní technikou a pomůckami. Nabízíme zajímavou výuku anglického jazyka a dalších jazyků. Jsme mladý a kreativní učitelský tým.

5OBEC CHLUMĚTÍN1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Chlumětín 56, Chlumětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec se nachází v nadmořské výšce 667 metrů. Na území žije 205 obyvatel. Obecní úřad zveřejňuje prostřednictvím úřední desky informace a aktuality. Součástí internetových stránek je i webkamera, která přibližuje dění v obci a sekce kultura a volný čas s bohatým programem na následující měsíce.

6Město Třeboň - kongresové a kulturní centrum Roháč4 pobočky

Na sadech 349, Třeboň II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz kongresového a kulturního centra s moderním technickým a technologickým vybavením. Pořádáme konference, výstavy, plesy či taneční a hudební produkce. Naleznete zde velký sál pro kulturu a konference, kavárnu i salonek, zrcadlový sál a jídelnu.

7Tos production

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
K Lukám 235, Kyšice Bezdlužná

Společenské a firemní akce na klíč. Dále také služby moderátora a catering. Společnost také nabízí květinovou výzdobu, ochranku, hostesky a promotéry.

8Štinčík Martin1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Zátiší 954/13, Cheb Bezdlužná

Nabízíme moderování různých akcí, ozvučení plesů, svateb, diskoték. Zajišťujeme kulturní akce a pronajímáme přístřešky a sezení.

9KD Vltava s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(530)
Fr. Ondříčka 1243/46, České Budějovice 2 Bezdlužná

Možnost pronájmu prostor pro školení, firemní akce, koncerty, večírky a plesy. Nabídka zajištění profesionálních služeb se širokým servisem včetně akcí na klíč, dle dohody dodáme umělce, moderátory, kapely, dj´s, pořadatele, rauty i veškerou techniku.

10Džuba Milan

Hlubocká 595, Borovany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Moderátorská činnost - promo akce, sportovní události, maturitní a jiné plesy. Organizace a propagace akcí v médiích.


Firmy v dalších lokalitách


Moderní účesy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Moderní účesy jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí být v trendu a zároveň si udržet svůj jedinečný styl.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí moderní účesy. Tyto salony mají vysokou úroveň odbornosti a zkušeností, což zaručuje kvalitní výsledek. Stylisté v těchto salonech jsou velmi kreativní a dokážou vytvořit účesy, které jsou přesně na míru vašim potřebám.

Moderní účesy jsou vhodné pro všechny typy vlasů a obličeje. Stylisté v oblasti Jižní a Západní Čechy vám poradí, jaký účes bude nejvhodnější pro vás a jak ho správně udržovat. Moderní účesy jsou také velmi snadno udržovatelné a nevyžadují příliš mnoho času na úpravu.

Pokud hledáte moderní účes v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte navštívit některý z mnoha salonů. Stylisté vám rádi poradí a pomohou vám najít ten správný styl, který vám bude sedět. S moderním účesem se budete cítit sebevědomě a připraveni na jakoukoli příležitost.