Poskytování náhradního plnění – Jižní a Západní Čechy

Poskytování náhradního plnění je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více žádanou službou. Tato služba je určena pro ty, kteří mají poškozené zboží a potřebují ho nahradit novým.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1KATRMONT s.r.o. - šicí dílna1 pobočka

Nádražní, Sušice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Šicí dílna s nabídkou výroby pracovních oděvů a textilu. Nabízíme deky, polštáře či povlečení, zástěry i kuchařské rondóny, trička a tepláky včetně nadměrných velikosti. Poskytujeme náhradní plnění.

2DaKtex s.r.o.

Žerotínovo nám. 1003, Třebíč
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Jsme velice rádi že jste naše stránky navštívili.Naše firma sídlí v Třebíči, kde působíme od roku 1993..Po celou dobu činnosti, společnost především šije pracovní oděvy pro všechny profese jako je zdravotnictví, gastronomie, průmysl apod.DaKtex s.r.o. poskytuje náhradní plnění při odběru šitého…

3Služba, výrobní družstvo3 pobočky

2.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Fráni Šrámka 1298/2, České Budějovice Bezdlužná

Naše družstvo je významným poskytovatelem náhradního plnění. Poskytujeme tyto služby a činnosti: fyzickou ostrahu majetku a osob, provozu, pult centralizované ochrany, zajistíme také montáž a revizi zabezpečovacích systémů, rekreační zařízení s možností celoročního ubytování na Kvildě. V chráněných…

4CISS CZ s.r.o.

Zabýváme se správou a údržbou nemovitostí a poskytujeme náhradní plnění.

5ODĚVA, výrobní družstvo

Nádražní 97, Jindřichův Hradec II
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Výroba oděvů s nabídkou práce ve mzdě. Poskytujeme náhradní plnění. Oděva, výrobní družstvo Třebíč se zabývá výrobou oděvů již od svého založení v r. 1945. V současné době spolupracuje formou práce ve mzdě s několika oděvními firmami z České republiky i ze zahraničí.

6Štěpánek Jan - autoservis

Drachkov 7, Drachkov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme servis osobních vozidel, výměny náplní, autodiagnostiku a servis klimatizací. Zajistíme ošetření dutin, drobné karosářské a lakýrnické práce, přípravu a zajištění STK. Dle potřeby poskytujeme náhradní vůz zdarma.

7Domov sv. Anežky, o.p.s.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(39)
Čihovice 30, Týn nad Vltavou Bezdlužná

Provozujeme pracovní centrum sociální rehabilitace. Vedeme chráněné dílny pro lidi se zdravotním postižením.Nabízíme originální a kvalitní výrobky a poskytujeme náhradní plnění..Podporujeme dospělé lidi s postižením začlenit se do běžného života.

82P SERVIS s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(33)
Resslova 526/20, Plzeň Bezdlužná

Provoz chráněné dílny. Nabízíme zdravotnické oděvy pro zdravotnictví, potravinářství, průmysl i volný čas, zdravotní i pracovní obuv, jednorázové a gastro oděvy či hotelový a bytový textil - ložní soupravy, prostěradla, polštáře a polštářky. Český výrobce, poskytujeme náhradní plnění na celý…

9Safe point s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Částkova 1456/95, Plzeň Bezdlužná

Safe point s.r.o. je česká společnost s progresivním a inovativním pojetím, o čemž svědčí široké spektrum poskytovaných služeb. S těmito se můžete setkat v oblasti ochrany majetku a osob, úklidového servisu, správy nemovitostí.

10Dílny sv. Jiljí, o.p.s.

Dílny sv. Jiljí, o.p.s., se sídlem Dvorce 258, 379 01, Třeboň-Břilice, v okrese Jindřichův Hradec a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 347, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 20 - 24…


Firmy v dalších lokalitách


Poskytování náhradního plnění v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho firem, které se specializují na poskytování této služby a nabízejí širokou škálu produktů.

Výhodou poskytování náhradního plnění v oblasti Jižní a Západní Čechy je rychlost a spolehlivost. Firmy, které tuto službu nabízejí, mají většinou velké skladové zásoby, takže jsou schopny rychle reagovat na požadavky zákazníků. Navíc, díky moderním technologiím, jsou schopny poskytnout kvalitní náhradní plnění, které bude odpovídat přesně požadavkům zákazníka.

Poskytování náhradního plnění v oblasti Jižní a Západní Čechy je vhodné pro různé druhy zboží, jako jsou například elektronika, nábytek, oblečení a další. Firmy, které tuto službu nabízejí, mají většinou širokou škálu produktů, takže zákazníci mají možnost vybrat si ten nejvhodnější.

Pokud hledáte spolehlivou a rychlou službu poskytování náhradního plnění v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete se obrátit na jednu z mnoha firem, které tuto službu nabízejí. Tyto firmy vám poskytnou kvalitní náhradní plnění, které bude odpovídat vašim požadavkům. Navíc, díky rychlému a spolehlivému servisu, budete mít své zboží nahrazené v co nejkratším čase.