Řemeslná dílna – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho řemeslných dílen, které nabízejí kvalitní a originální výrobky. Tyto dílny jsou místem, kde se setkávají tradiční řemesla s moderními technologiemi a kde se vytvářejí unikátní produkty s osobitým charakterem.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Firma - Kabát Josef - Hodinářství Kabát- se specializuje na prodej hodinářského a zlatnického zboží včetně starožitných hodin. Ke svému sortimentu, samozřejmě provádí veškerý servis, úpravy, opravy a v neposlední řadě drobné rytí. V jeho nabídce jsou hodinky všech prestižních značek. Vyniká svou…

Poslat poptávku 376 313 445

Sokolovská chráněná, s.r.o., se sídlem Gagarinova 2048, 356 01, Sokolov, v okrese Sokolov a v kraji Karlovarský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36752, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. …

Poslat poptávku facebook.com

Sociální podnik KOVOLES, o.p.s., se sídlem nám. Republiky 286/22, 591 01, Žďár nad Sázavou, v okrese Žďár nad Sázavou a v kraji Kraj Vysočina, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 497, Krajský soud v Brně. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je…

Poslat poptávku kovoles-ops.cz 566 585 013

Řemeslná dílna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V řemeslných dílnách v oblasti Jižní a Západní Čechy se vyrábějí různé druhy výrobků, jako jsou keramika, sklo, kovové a dřevěné výrobky, textilní produkty a mnoho dalšího. Každá dílna má svůj vlastní styl a specializuje se na určitý druh výrobků, což zaručuje pestrost a originalitu nabízených produktů.

V řemeslných dílnách v oblasti Jižní a Západní Čechy se využívají tradiční techniky a postupy, které jsou předávány z generace na generaci. Zároveň se ale nebojí experimentovat s novými materiály a technologiemi, což vede k vzniku nových a zajímavých produktů.

Pokud hledáte originální a kvalitní výrobky, určitě navštivte některou z řemeslných dílen v oblasti Jižní a Západní Čechy. Zde najdete výrobky, které nejsou hromadně vyráběny a které mají svůj vlastní příběh a osobitost.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.