Provoz chráněné dílny – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho chráněných dílen, které poskytují pracovní příležitosti pro lidi s různými druhy postižení. Provoz chráněné dílny je založen na principu podpory a rozvoje zaměstnanců, kteří zde získávají nové zkušenosti a dovednosti.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1APOLY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Ronov nad Sázavou 22, Přibyslav Ověřená

Zabýváme se výrobou, prodejem a dodávkami obalových materiálů. U nás získáte kvalitní přepravní, spotřebitelské a průmyslové obaly včetně výplní a kompletace. Nabízíme kartonové i dřevěné obaly – krabice, přepravní bedny, dřevěné palety a další obalové materiály.

2Štěpanovský, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Lázeňská 125, Moravské Budějovice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou kartonáže a obalů z vlnité lepenky. Vyrábíme klopové krabice, přepravní boxy, tvarové výseky, proklady a proložky, mřížky a fixace do krabic. Rádi vám navrhneme balení na míru vašim produktům. Kontaktujte nás a získejte cenově výhodnou výrobu obalů.

3KATRMONT s.r.o. - šicí dílna1 pobočka

Nádražní, Sušice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Šicí dílna s nabídkou výroby pracovních oděvů a textilu. Nabízíme deky, polštáře či povlečení, zástěry i kuchařské rondóny, trička a tepláky včetně nadměrných velikosti. Poskytujeme náhradní plnění.

4JIPOSTAV, spol. s r.o.

Vilémov 97, Humpolec Bezdlužná

Stavební firma a prodej ochranných pracovních pomůcek. Stavíme rodinné domy na klíč a provádíme rekonstrukce stavebních objektů. Prodáváme pracovní oděvy, obuv, rukavice, mycí a hygienické prostředky. Doprava zdarma. Možnost náhradního plnění. Sklad společnosti je Ulice Nádražní 1748, 39601…

5DaKtex s.r.o.

Žerotínovo nám. 1003, Třebíč
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Jsme velice rádi že jste naše stránky navštívili.Naše firma sídlí v Třebíči, kde působíme od roku 1993..Po celou dobu činnosti, společnost především šije pracovní oděvy pro všechny profese jako je zdravotnictví, gastronomie, průmysl apod.DaKtex s.r.o. poskytuje náhradní plnění při odběru šitého…

6Sdružení občanů EXODUS3 pobočky

V nabídce máme kompletní bezbariérová ubytování v pěti vybavených pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. A dále se v pokojích nachází televize, telefon a kuchyňka a ve čtyřech pokojích je společná koupelna a kuchyňka. Maximální kapacita je 26 lůžek v jednolůžkových až čtyřlůžkových…

7Služba, výrobní družstvo3 pobočky

2.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Fráni Šrámka 1298/2, České Budějovice Bezdlužná

Naše družstvo je významným poskytovatelem náhradního plnění. Poskytujeme tyto služby a činnosti: fyzickou ostrahu majetku a osob, provozu, pult centralizované ochrany, zajistíme také montáž a revizi zabezpečovacích systémů, rekreační zařízení s možností celoročního ubytování na Kvildě. V chráněných…

8Novotný NOPO CB s.r.o. - Nopocb.cz

Rudolfovská tř. 290…, České Budějovice 4
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodáváme a vyrábíme pracovní oděvy - pracovní oděvy, oblečení, obuv, rukavice, pracovní ochranné pomůcky, ochrany zraku, sluchu, hlavy, dýchacích orgánů. Náhradní plnění.

9PROST Týn chráněná, s.r.o.

Písecká 109, Týn nad Vltavou,…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zabývá prodejem osobních ochranných pomůcek (oděvy, obuv, rukavice, ochrany hlavy, sluchu, zraku, dýchací techniku), čisticích a úklidových prostředků a pracovního nářadí. Chráněná dílna - náhradní plnění.

10SAS technik s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Tovární 148, Borovany
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

SAS technik s.r.o. - třídění i repasování montážních komponentů, balicí i montážní práce. Náhradní plnění a autodoprava.


Firmy v dalších lokalitách


Provoz chráněné dílny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V provozu chráněné dílny v oblasti Jižní a Západní Čechy se zaměřují na výrobu různých produktů, jako jsou například dřevěné hračky, keramické výrobky, textilní zboží a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a preciznost, aby splňovaly požadavky zákazníků.

Provoz chráněné dílny v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro lidi, kteří hledají pracovní příležitosti a chtějí se rozvíjet v nových oblastech. Zaměstnanci zde získávají nejen nové zkušenosti, ale také se učí spolupracovat v týmu a komunikovat s ostatními lidmi.

Pokud hledáte pracovní příležitost v oblasti Jižní a Západní Čechy, provoz chráněné dílny je skvělou volbou. Nabízí vám možnost rozvíjet se v nových oblastech a získávat nové zkušenosti, které vám mohou pomoci v budoucí kariéře. Navíc podporujete dobrou věc, protože tím, že nakupujete výrobky z chráněných dílen, pomáháte lidem s postižením získat pracovní příležitosti a zlepšit si tak kvalitu života.