Prodej kontaktních čoček – Jižní a Západní Čechy

Prodej kontaktních čoček je v dnešní době velmi rozšířený a oblíbený. Lidé si je oblíbili především kvůli jejich pohodlnosti a estetickému vzhledu.

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Rusová Drahoslava - optika

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Chelčického 103, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Společnost zabývající se provozem optiky, prodejem brýlí, brýlových čoček, brýlové obroučky, slunečních brýlí, lup a pouzder.

5Gurová Ivana - oční optika1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
náměstí T. G.…, Chotěboř Bezdlužná

Prodáváme dioptrické brýle, lupy a brýlové čočky.

6Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Dnes už má zavřeno

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

7H-OPTOZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2119/69, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí a doplňkového sortimentu. Nabídka kontaktních čoček a příslušenství. Měření zraku.

8Optik Frič s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. ČSA 69, Moravské Budějovice Bezdlužná

Společnost Optik Frič s.r.o. je rodinnou firmou, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti oční optiky a péčí o zrak již od roku 1961. V současné době provozuje dvě prodejny oční optiky ve Znojmě (Slepičí trh) a v Moravských Budějovicích. V našich prodejnách zhotovujeme dioptrické brýle,…

9Optika Pavlína

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Veselská 6/7, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Oční optika Pavlína vznikla nedávno. Jejím otevřením v lednu 2009 byl splněn sen jedné mladé pilné optičky, která chtěla jít vlastní cestou a dát životu nový impuls. Mým přáním je, aby jste se u mě cítili dobře, budu se snažit Vám zpříjemnit váš výběr brýlí a všech doplňků. Každý týden doplňuji…

10Němec Otto - Optik

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 81/5, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno

Jsme rodinná firma, působící v oboru již ve druhé generaci a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej kontaktních čoček v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné zakoupit kontaktní čočky v několika optikách a lékárnách.

Výhody kontaktních čoček jsou zřejmé. Jsou velmi pohodlné a neomezují v pohybu, což je ideální pro sportovce a aktivní lidi. Dále jsou velmi estetické, protože nezakrývají obličej a neomezují výraznost očí. Kontaktní čočky jsou také vhodné pro lidi s vysokou dioptrií, kteří by jinak museli nosit velmi silné brýle.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné zakoupit kontaktní čočky v několika optikách a lékárnách. Výběr je velmi široký a zahrnuje různé typy čoček, jako jsou jednodenní, dvoutýdenní, měsíční a roční. Dále je možné si vybrat mezi tvrdými a měkkými čočkami, které jsou vhodné pro různé typy očí.

Při výběru kontaktních čoček je důležité brát v úvahu několik faktorů. Patří mezi ně typ očí, dioptrie, alergie a citlivost očí. Proto je vhodné se poradit s odborníkem, který vám pomůže vybrat ty správné čočky.

Výhody kontaktních čoček:
- Pohodlnost a neomezenost v pohybu
- Estetický vzhled
- Vhodné pro lidi s vysokou dioptrií

Typy kontaktních čoček:
- Jednodenní
- Dvoutýdenní
- Měsíční
- Roční
- Tvrdé
- Měkké

Důležité faktory při výběru kontaktních čoček:
- Typ očí
- Dioptrie
- Alergie
- Citlivost očí

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné zakoupit kontaktní čočky v několika optikách a lékárnách. Vyberte si ty správné čočky a užijte si pohodlnost a estetický vzhled.