Psychologické poradenství pro děti – Jižní a Západní Čechy

Psychologické poradenství pro děti je služba, která pomáhá dětem a jejich rodinám řešit různé psychologické problémy. Tato služba je poskytována kvalifikovanými psychologickými poradci, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou schopni poskytnout individuální podporu a poradenství.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…

2Pedagogicko-psychlogická poradna Havlíčkův Brod

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Nad Tratí 335, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme diagnostickou a terapeutickou činnost pro děti a mládež. Nabízíme poradenství a logopedii pro děti i rodiče.

3Rodinné centrum MiLuRa, s.r.o.1 pobočka

Dobrovského 2915, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Milada Radosová - psychiatr pro děti a dospělé MUDr. Louis Radosa - psychiatr pro dospělé, sexuolog (2. ordinace: Ledeč nad Sázavou, Habrecká 450).

4Dětský domov Humpolec

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Libická 928, Humpolec Bezdlužná

Nabídka útočiště opuštěným dětem a sirotkům. Poskytování ústavní sociální péče dětem bez domova sirotkům.

5TROJLÍSTEK-CENTRUM PRO DĚTI A RODINU Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vítězslava Nováka…, Kamenice nad Lipou Bezdlužná

Provoz dětského domova pro děti do 3 let věku. Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (ZPDVOP) poskytuje akutní a nedkladnou péči ohroženým dětem. Tato služba je poskytována nepřetržitě po dobu 24 hodin denně.

6Základní škola a Mateřská škola Stařeč, okres Třebíč, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jakubské náměstí 56, Stařeč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Základní škola pro 1.–5. ročník s družinou a jídelnou a mateřská škola se třemi třídami. Filozofií naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy. Chceme položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmu a potřeb. Kontakty…

7Základní škola Chotěboř

Základní škola se školní družinou a klubem. Na škole pracuje speciální pedagog, který se věnuje dětem s poruchami učení a logopedii. Děti mohou navštěvovat podle potřeby dyslektický a logopedický kroužek. Je možné využít službu školní psycholožky-pondělí a středa.

8NADĚJE (pobočka Horní Cerekev)42 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(5)
Smetanova 384, Horní Cerekev Bezdlužná

Mateřské centrum. Zájmové aktivity pro rodiče a děti - výtvarný kroužek, plavání pro děti, počítačové kurzy, jazykové kurzy angličtiny pro maminky, děti a veřejnost, stolní tenis i psychologické poradenství.

9Havlík Martin, Mgr.

Psychologické poradenství pro děti, mládež a dospělé, psychodiagnostika. Psychoterapie, krizová intervence, systematická psychoterapie. Spolupracujeme s dalšími kolegy s různou specializací (psychiatři, psychologové) dle povahy problému.

10Kulturně vzdělávací centrum Pansofie, o.p.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
nám. Přemysla…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby a vzdělávaní v oblasti rodičovství, pedagogiky a psychologie, péče o zdraví a zdravý životní styl, ekologie, filosofie.


Firmy v dalších lokalitách


Psychologické poradenství pro děti v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik psychologických poradenských center, které nabízejí služby pro děti. Tyto centra jsou vybavena moderními technologiemi a jsou připravena poskytnout dětem a jejich rodinám nezbytnou podporu a pomoc.

Psychologické poradenství pro děti se zaměřuje na řešení různých problémů, jako jsou například:

1. Poruchy učení a chování
2. Deprese a úzkost
3. Poruchy spánku
4. Poruchy příjmu potravy
5. Poruchy pozornosti a hyperaktivita
6. Poruchy vztahů s vrstevníky a rodinou

Psychologické poradenství pro děti se zaměřuje na individuální přístup k dítěti a jeho potřebám. Poradci pracují s dětmi v přátelském a bezpečném prostředí, kde se děti mohou cítit pohodlně a otevřeně hovořit o svých problémech.

Poradci využívají různé terapeutické techniky, jako jsou například:

1. Hovorová terapie
2. Umělecká terapie
3. Hry a aktivity
4. Rodinná terapie

Psychologické poradenství pro děti je důležitou službou, která pomáhá dětem a jejich rodinám řešit různé psychologické problémy. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalifikovaní poradci, kteří jsou připraveni poskytnout dětem a jejich rodinám nezbytnou podporu a pomoc.