Servis brýlí – Jižní a Západní Čechy

Servis brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik optik, které nabízejí tento servis.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2OČNÍ OPTIKA Perfekt servis1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Benešova 1682/46, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete nové brýle? Hledáte oční optiku v Jihlavě? Navštivte nás. Nabízíme kompletní služby oční optiky. V nabídce máme široké spektrum brýlí a obrouček pro děti a dospělé, dále pak sluneční brýle, pouzdra, multifokální brýle, lupy, mikroskopy. Brýle Vám i opravíme. Přijďte si k nám vybrat nebo…

3Optik Spiegel s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Pivovarská 78/8, Vimperk Bezdlužná

Nabízíme služby oční optiky. Provedeme měření očí - optometrii a aplikujeme kontaktní čočky. Máme v nabídce široký sortiment brýlí různých značek.

4Votruba Zdeněk - OČNÍ OPTIKA

Pražská 226, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika - prodej brýlí, dioptrických čoček, slunečních brýlí a dalšího sortimentu. Provádíme servis a opravy brýlí. Kontaktní čočky jednodenní i čtrnáctidenní.

5Medical Equipment, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hrázi 2415/26, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme dodavateli zdravotnických přístrojů a nástrojů. Firmu Medical Equipment s.r.o. jsme založili v roce 1994 a jsme dceřinou společností firmy Medika Medizintechnik GmbH v Hofu. V současné době jsou zajišťování dodávky od firem B Braun – Aesculap (endoskopie), Melag, Riester a WOM - Lemke Vision a…

6BARTOŇOVÁ OLGA

U nás se můžete spolehnout na kvalitní a komplexní péči o Váš zrak. Provádíme odborné vyšetření zraku i profesionální poradenství při výběru korekční pomůcky, která je dnes i významným módním doplňkem.

7Oční optika - Maděrová Marie

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 64, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OČNÍ OPTIKA - Marie Maděrová nabízí zhotovení dioptrických brýlí na zakázku, včetně měření zraku. Prodej slunečních brýlí (polarizačních i běžných) v dioptrickém i nedioptrickém provedení. Prodej kontaktních čoček. Doplňkový sortiment oboru oční optika (pouzdra, lupy, čistící utěrky, závěsy k…

8DUBSKÝ ŠTĚPÁN Bc.

DUBSKÝ ŠTĚPÁN Bc., se sídlem Husovo nám. 531/12, 390 02, Tábor, v okrese Tábor a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Oční optika Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

9Oční optik, optometrista - Žilka Martin

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
U Černé věže 16, České Budějovice
Dnes už má zavřeno

Oční optiku v Českých Budějovicích založili manželé Žilkovi v roce 1993/94. Původní název - “Optika pod věží“ v.o.s. Tehdy ještě v ulici Hroznová. V současné době provozuje odbornou praxi oční optiky syn Martin Žilka. Provozovnu oční optiky převzal v roce 2007.

10Knot Jaroslav, Bc. - TaOptika1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Plzeňská 1084, Třemošná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

TaOptika poskytuje služby v oblasti prodeje, servisu či oprav dioptrických a slunečních brýlí, kontaktní čoček aj.


Firmy v dalších lokalitách


Servis brýlí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Oprava poškozených brýlí
Jednou z nejčastějších služeb, kterou servis brýlí nabízí, je oprava poškozených brýlí. To může zahrnovat opravu zlomených ramen, výměnu šroubků nebo opravu poškozených čoček. Většina optik v oblasti Jižní a Západní Čechy má k dispozici moderní vybavení a kvalifikované techniky, kteří jsou schopni provést rychlé a efektivní opravy.

2. Úprava brýlí
Další službou, kterou servis brýlí nabízí, je úprava brýlí. To může zahrnovat úpravu nosníku, aby brýle lépe seděly na obličeji, nebo úpravu ramen, aby se brýle lépe držely za ušima. Optikové v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou schopni provést různé úpravy, aby brýle byly co nejpohodlnější a nejefektivnější.

3. Čištění brýlí
Čištění brýlí je další důležitou službou, kterou servis brýlí nabízí. Optikové v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou schopni provést důkladné čištění brýlí, aby byly co nejčistší a nejjasnější. To může zahrnovat čištění čoček, rámů a nosníku.

4. Výměna čoček
Pokud jsou čočky brýlí poškozené nebo zastaralé, servis brýlí může nabídnout výměnu čoček. Optikové v oblasti Jižní a Západní Čechy mají k dispozici širokou škálu čoček, včetně bifokálních a progresivních čoček, aby se co nejlépe přizpůsobili potřebám zákazníka.

5. Kontrola zraku
Kromě opravy a úpravy brýlí může servis brýlí také nabídnout kontrolu zraku. Optikové v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou schopni provést oční testy a poradit zákazníkům s výběrem správných brýlí pro jejich potřeby.

Celkově lze říci, že servis brýlí je důležitou službou pro všechny, kteří nosí brýle. v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik optik, které nabízejí širokou škálu služeb, včetně opravy poškozených brýlí, úpravy brýlí, čištění brýlí, výměny čoček a kontroly zraku. Optikové v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou kvalifikovaní a mají moderní vybavení, aby mohli poskytnout rychlé a efektivní služby.