Účesy na ples – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je místem, kde se každý rok konají mnohé plesy a společenské akce. Aby se ženy cítily skvěle a sebevědomě, je důležité mít perfektní účes.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Pleslová Marie

Provoz kadeřnického salonu.

2Salon Anabell, s.r.o.

Prodej společenských, maturitních a plesových šatů a doplňků. Služby vizážistky - společesnké líčení a účesy. Prodlužování vlasů.

3Kadeřnictví M - Jana Cílková

Třída Čs. armády 477, Veselí nad Lužnicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnické služby - stříhání, módní, společenské plesové i svatební účesy, barvení a melírování.

4Veronika Doležalová

Husova 3, Husinec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Provádím stříhání, melíry a barvení. Zhotovuji společenské, svatební a plesové účesy.

5Smržová Veronika

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Pastýřská 1179/9 , Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Nabídka mytí, stříhání, foukání, trvalou, barvení, melírování, slavnostní, svatební i plesové účesy, masáže hlavy a vlasové zábaly. Prodej vlasové kosmetiky.

6Baštová Lucie- Kadeřnictví Lucie

Kadeřnický salon. Dámské, pánské i dětské kadeřnictví. Nabízím vyživující péči o vlasy, která dodá lesk a dokonalý vzhled vlasů. Elegantní střihy, plesové a svatební účesy.


Firmy v dalších lokalitách


Účesy na ples v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je třeba si vybrat ten správný styl, který bude ladit s celkovým outfitem.

Existuje mnoho možností, jaký účes na ples si zvolit. Může to být elegantní drdol, romantické kadeře nebo moderní upravené vlasy. Důležité je, aby účes byl pečlivě proveden a držel celou noc.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí služby úprav vlasů na ples. Je dobré si vybrat salon, který má zkušené kadeřníky a používá kvalitní produkty. Takový salon vám zajistí dokonalý účes, který bude vydržet až do rána.

Pokud si nejste jistí, jaký účes si zvolit, neváhejte se poradit s kadeřníkem. Ten vám poradí, jaký styl by se vám hodil nejvíce a jaký účes bude nejvíce ladit s vaším oblečením. Důležité je, aby jste se cítili pohodlně a sebevědomě.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí služby úprav vlasů na ples. Vyberte si ten správný salon a užijte si nezapomenutelnou noc s dokonalým účesem.