Vstupní prohlídky – Jižní a Západní Čechy

Vstupní prohlídka je důležitou součástí procesu návštěvy určitého místa. Je to kontrola, která se provádí na vstupu do budovy, areálu nebo jiného prostoru, aby se zajistilo, že návštěvníci splňují určité požadavky a jsou bezpeční pro sebe i pro ostatní.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Hájková Jaroslava MUDr. - praktický lékař pro dospělé1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(32)
Varhánkova 227, Polná Bezdlužná Ověřená

V ordinaci praktického lékaře pro dospělé provádíme závodně-preventivní prohlídky, preventivní prohlídky, očkování, diagnostiku a léčbu onemocnění. Ordinuje praktický lékař pro dospělé MUDr. Hájková Jaroslava.

2MUDr. Eva Šedá1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní 310, Nové Veselí Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Novém Veselí a Bohdalově. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a výkony nehrazené ze zdravotního pojištění – vyšetření pro přihlášky na VŠ, řidičský průkaz atd. Ordinuje praktický lékař MUDr. Eva Šedá.

3Kulíková Eliška MUDr. - praktická lékařka pro dospělé

Na Bradle 1113, Světlá nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízím kompletní, všeobecná, předoperační i preventivní vyšetření, vstupní prohlídky do zaměstnání a závodně preventivní péči. Zajišťuji očkování i vystavení nejrůznějších zdravotních povolení a potvrzení.

4MUDr. Roubalová Kristina

5.0
★★★★★
★★★★★
(20)
Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Havlíčkův Brod. Přijímáme pouze rodinné příslušníky stávajících pacientů.

5MUDr. Miličová Monika - HB MEDICAL s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Beckovského 2081, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře. Nabídka služeb praktické lékařky pro dospělé.

6Strejčková Jarmila MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Znojemská 739/41, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktický lékař MUDr. Jarmila Strejčková se specializuje na komplexní léčebnou a preventivní péči o dospělé starší 19 let. Poskytujeme zdravotní péči plně hrazenou zdravotními pojišťovnami i nadstandardní služby poskytované za úhradu v naší ordinaci v Jihlavě. Naše ordinace zajišťuje preventivní…

7Černochová Milana MUDr.

Vrchlického 2497/57, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro dospělé, Jihlava. Ordinace MUDr. Milany Černochové poskytuje tyto lékařské služby: léčba, prevence, preventivní prohlídky, pravidelné očkování, vstupní prohlídky, výstupní prohlídky, periodické prohlídky. Vybavení ordinace: INR - vyšetření srážlivosti krve z jediné…

8Pavlík Jan MUDr.

Masarykova 885, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Preventivní prohlídky jen po předchozím objednání. Vstupní prohlídky do zaměstnání, vyšetření pro řidičské průkazy.

9Švandová Květa MUDr.

Masarykova 885, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktický lékař pro dospělé. Poskytujeme zdravotní a preventivní péči, lékařské prohlídky, očkování, vedení dlouhotrvající pracovní neschopnosti, řízení pro invalidní důchod, návrhy na lázeňskou terapii, vstupní prohlídky do zaměstnání a jiné. Odborná specializace, všeobecné praktické lékařství.

10MUDr. Bohumila SEDLÁČKOVÁ - PRAKTIK s.r.o.

Moravské Budějovice, Tovačovského sady 78
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktický lékař pro dospělé, Moravské Budějovice. MUDr. Bohumila Sedláčková poskytuje komplexní léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé, odběry biologiského materiálu, aplikaci očkovacích látek a pro zájemce možnost homeopatické léčby. Vybavení a služby ordinace: EKG…


Firmy v dalších lokalitách


Vstupní prohlídky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se vstupní prohlídka provádí v mnoha místech, jako jsou například školy, nemocnice, sportovní haly, kulturní centra a další. Většinou se jedná o krátkou kontrolu, která zahrnuje například měření teploty, dezinfekci rukou, nošení roušek a další.

V některých případech může být vstupní prohlídka podrobnější a zahrnovat například prohlídku zavazadel, detektor kovů nebo další bezpečnostní opatření. V takových případech je důležité dodržovat pokyny personálu a spolupracovat s nimi.

Vstupní prohlídka může být také příležitostí pro návštěvníky získat informace o místě, které navštěvují. Personál může poskytnout informace o otevírací době, programu akcí, pravidlech chování a další.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se vstupní prohlídka provádí v souladu s platnými hygienickými opatřeními a zákony. Je to důležitá součást ochrany zdraví a bezpečnosti návštěvníků i personálu.

Důležité informace o vstupní prohlídce v oblasti Jižní a Západní Čechy:

- Vstupní prohlídka se provádí v mnoha místech, jako jsou školy, nemocnice, sportovní haly, kulturní centra a další.
- Kontrola zahrnuje například měření teploty, dezinfekci rukou, nošení roušek a další.
- V některých případech může být vstupní prohlídka podrobnější a zahrnovat například prohlídku zavazadel, detektor kovů nebo další bezpečnostní opatření.
- Je důležité dodržovat pokyny personálu a spolupracovat s nimi.
- Vstupní prohlídka může být příležitostí pro získání informací o místě, které navštěvujete.
- v oblasti Jižní a Západní Čechy se vstupní prohlídka provádí v souladu s platnými hygienickými opatřeními a zákony.