Vyšetření ultrazvukem – Jižní a Západní Čechy

Vyšetření ultrazvukem je neinvazivní diagnostická metoda, která se využívá k zobrazení vnitřních orgánů a tkání pomocí vysokofrekvenčních zvukových vln. Tento typ vyšetření je velmi oblíbený díky své rychlosti, bezbolestnosti a neškodnosti pro pacienta.

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1MVDr. Otakar Meloun – VETERINÁŘ

4.9
★★★★★
★★★★★
(192)
U Střelnice 1846, Chotěboř
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá i velká zvířata. Našim pacientům poskytujeme kompletní veterinární péči. Specializujeme se na interní medicínu, chirurgii měkkých tkání, ortopedii, fyzioterapii a stomatologii. Navštivte naši veterinu v Chotěboři.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3MUDr. Věra SLÁDKOVÁ s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 223, Velká Bíteš
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme gynekologickou ambulanci na objednání. Nabízíme porodní asistence. Poskytujeme komplexní gynekologickou péči, provádíme preventivní prohlídky, odborná vyšetření. Jsme smluvními partnery veškerých pojišťoven, jejich výpis uveřejňujeme na internetových stránkách. Naleznete zde …

4MUDr. Jana Vyhnálková - gynekologická ordinace

2.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ambulance. Soukromá gynekologicko-porodnická ordinace. U nás najdete erudovaný zdravotnický tým, kvalifikované lékařské ošetření, moderní přístrojové vybavení, příjemné prostředí, objednávkový systém se snahou o minimalizaci čekací doby.

5MVDr. Jan Fiala

Nežárecká 86/IV, Jindřichův Hradec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme veterinární péči pro malá zvířata. Provádíme RTG, ultrazvuk, biochemické vyšetření, chirurgické zákroky, prodej krmiv, salon pro psy.

6Norimed group s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bezručova 1321/8, Karlovy Vary
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Angiologická ordinace.

7Veterina Ledeč s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(379)
Hrnčíře 29, Ledeč nad Sázavou…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby pro velká i malá zvířata. Poradíme Vám s prevencí, a léčbou. Nabízíme i specializovaná vyšetření (digitální RTG, ultrazvuk, hematologické a biochemické vyšetření krve). Díky modernímu vybavení můžeme provádět i náročné chirurgické zákroky. Kromě veterinární péče nabízíme i…

8Potocký Zdeněk MVDr.- koně a malá zvířata

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Humpolecká 234, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Služby: interní a chirurgické ošetření, označení koně/hříběte mikročipem, vyšetření ultrazvukem, endoskopie dýchacích cest, gynekologické vyšetření, RTG vyšetření, odborné ošetření chrupu, vakcinace, diagnostika kulhání, korektura nepravidelných postojů u hříbat, korektura kopyt, ortopedické…

9Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace2 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(139)
Husova 2624, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Nemocnice Havlíčkův Brod v červnu 2008 splnila kritéria pro řízení a kontinuální zvyšování kvality dle národních akreditačních standardů a získala certifikát o udělení akreditace SAK ČR na 3 roky . Pro pacienty je akreditace určitou zárukou, že nemocnice splňuje nebo překračuje základní požadavky…

10Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod

2.8
★★★★★
★★★★★
(55)
Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Těžiště zdravotní péče spočívá v kombinaci farmakoterapie, režimové léčby, ošetřovatelského procesu, individuální i skupinové psychoterapie a psychiatrické rehabilitace (včetně ergoterapie, hipoterapie, canisterapie i pohybové rehabilitace); v indikovaných případech závažných duševních onemocnění…


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření ultrazvukem v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se ultrazvukové vyšetření provádí v moderních zdravotnických zařízeních, které jsou vybaveny nejnovějšími ultrazvukovými přístroji. Pacienti se mohou objednat na ultrazvukové vyšetření u svého praktického lékaře nebo přímo v nemocnici.

Během ultrazvukového vyšetření pacient leží na zádech a lékař aplikuje na kůži gel, který umožňuje snadnější průchod zvukových vln. Poté lékař přiloží ultrazvukovou sondou na kůži a začne zobrazovat vnitřní orgány a tkáně na monitoru.

Ultrazvukové vyšetření se využívá k diagnostice mnoha onemocnění, jako jsou například nádory, záněty, krevní sraženiny, cysty, kameny v močových cestách a mnoho dalších. Díky ultrazvukovému vyšetření mohou lékaři rychle a přesně stanovit diagnózu a zahájit léčbu.

Výhody ultrazvukového vyšetření:

- Rychlost - ultrazvukové vyšetření trvá obvykle jen několik minut.
- Bezbolestnost - ultrazvukové vyšetření je naprosto bezbolestné a neinvazivní.
- Neškodnost - ultrazvukové vyšetření nepoužívá ionizující záření, takže není spojeno s rizikem záření.
- Přesnost - ultrazvukové vyšetření umožňuje přesné zobrazení vnitřních orgánů a tkání.
- Diagnostika - ultrazvukové vyšetření je velmi užitečné k diagnostice mnoha onemocnění.

Nevýhody ultrazvukového vyšetření:

- Omezená vizualizace - ultrazvukové vyšetření nemusí být schopné zobrazit některé orgány a tkáně, jako jsou například kosti.
- Závislost na zkušenostech lékaře - přesnost ultrazvukového vyšetření závisí na zkušenostech a schopnostech lékaře.

Celkově lze říci, že ultrazvukové vyšetření je velmi užitečná a bezpečná diagnostická metoda, která se využívá k diagnostice mnoha onemocnění. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici moderní zdravotnická zařízení, která umožňují rychlé a přesné ultrazvukové vyšetření.