Tvořivá dílna – Jižní a Západní Čechy

Tvořivá dílna je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí rozvíjet svou kreativitu a získat nové zkušenosti. V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik těchto dílen, které nabízejí širokou škálu aktivit pro dospělé i děti.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Cedems z. s. je spolek jehož účelem je zajišťování akcí a činnosti pro děti a mládež. Kromě toho se věnuje aktivitám pro starší a znevýhodněné občany. Spolek zajišťuje celoroční činnost a to především v oblasti zájmových kroužků, psychologického poradenství, rozvojových kurzů, konzultační…

Poslat poptávku cedems.cz 385 310 201

Nevíte, kam s dětmi na výlet? Hledáte zajímavý program na víkend? Běžná zábava pro děti už ty vaše moc nebere? Tedy přímo pro vás je zábavní park Pohádková říše Fábula ideální tip pro rodinný výlet, a to za každého počasí. Program pro děti i dospělé je totiž připraven pod střechou, venku i v…

Poslat poptávku pohadkova-rise.cz 608 601 500

Základní škola Náměšť nad Oslavou Komenského 53. Snažíme se podporovat nadání a tvořivost každého žáka. Žáci pracují s moderní technikou a pomůckami. Nabízíme zajímavou výuku anglického jazyka a dalších jazyků. Jsme mladý a kreativní učitelský tým.

Poslat poptávku zsnamest.wz.cz 568 620 808

Základní škola pro 320 žáků s družinou a s jídelnou v objektu mateřské školy. Škola podporuje vztah žáků k ekologii.

Poslat poptávku zsluka.net 567 229 176

Soukromá mateřská školka a jesle pro děti od 2-6 let. Malý kolektiv, kvalifikovaný personál. Celoroční provoz s výukou angličtiny. Nabízíme příjemné prostředí se zahradou, rodinnou atmosféru. Zajišťujeme hlídání dětí, zájmové kroužky s lektory.

Poslat poptávku skolkabarborka.cz 602 204 405

Muzeum čokolády a marcipánu vystavující rozličné exponáty z čokolády a marcipánu (čokoládová socha Jaromíra Jágra, marcipánový model Žižkova náměstí, kulturního domu Střelnice a hradu Kotnova). Historie pěstování a zpracování kakaa.

Poslat poptávku cokomuzeum.cz 381 211 784

DDM a ŠD Horní Slavkov organizuje zájmové a rekreační činnosti pro děti, mládež a dospělé. Vedeme družinu. Nabízíme mimoškolní aktivitu formou kroužků.Sportovní, taneční a pohybové, estetické a tvořivé, přírodovědné, jazykové a vzdělávací.

Poslat poptávku ddmhornislavkov.cz 352 688 435

Tvořivá dílna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V tvořivých dílnách v oblasti Jižní a Západní Čechy se můžete naučit vyrábět různé druhy šperků, keramiku, malovat na plátno, vyrábět dekorace a mnoho dalšího. Všechny aktivity jsou vedeny zkušenými lektory, kteří vám pomohou rozvíjet vaše schopnosti a podpoří vaši kreativitu.

Tvořivá dílna je také skvělým místem pro teambuildingové aktivity a firemní akce. V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik dílen, které nabízejí speciální programy pro firmy. Tyto programy jsou zaměřeny na rozvoj týmové spolupráce a podporu kreativity v pracovním prostředí.

Pokud hledáte způsob, jak se odreagovat a získat nové zkušenosti, tvořivá dílna v oblasti Jižní a Západní Čechy je tou správnou volbou. Navštivte jednu z dílen a objevte svůj vnitřní umělec.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.