Tvořivá dílna – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Pohádková říše Fábula4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(488)
Masarykova 362, Kamenice nad Lipou
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nevíte, kam s dětmi na výlet? Hledáte zajímavý program na víkend? Běžná zábava pro děti už ty vaše moc nebere? Tedy přímo pro vás je zábavní park Pohádková říše Fábula ideální tip pro rodinný výlet, a to za každého počasí. Program pro děti i dospělé je totiž připraven pod střechou, venku i v…

2Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53

Základní škola Náměšť nad Oslavou Komenského 53. Snažíme se podporovat nadání a tvořivost každého žáka. Žáci pracují s moderní technikou a pomůckami. Nabízíme zajímavou výuku anglického jazyka a dalších jazyků. Jsme mladý a kreativní učitelský tým.

3ZŠ A MŠ Luka nad Jihlavou

Základní škola pro 320 žáků s družinou a s jídelnou v objektu mateřské školy. Škola podporuje vztah žáků k ekologii.

4BARBORKA mateřská škola s.r.o.

Soukromá mateřská školka a jesle pro děti od 2-6 let. Malý kolektiv, kvalifikovaný personál. Celoroční provoz s výukou angličtiny. Nabízíme příjemné prostředí se zahradou, rodinnou atmosféru. Zajišťujeme hlídání dětí, zájmové kroužky s lektory.

5MUZEUM ČOKOLÁDY a MARCIPÁNU o.p.s.

Muzeum čokolády a marcipánu vystavující rozličné exponáty z čokolády a marcipánu (čokoládová socha Jaromíra Jágra, marcipánový model Žižkova náměstí, kulturního domu Střelnice a hradu Kotnova). Historie pěstování a zpracování kakaa.

6Dům dětí a mládeže a školní družina Horní Slavkov, okres Sokolov

Poštovní 662/4, Horní Slavkov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

DDM a ŠD Horní Slavkov organizuje zájmové a rekreační činnosti pro děti, mládež a dospělé. Vedeme družinu. Nabízíme mimoškolní aktivitu formou kroužků.Sportovní, taneční a pohybové, estetické a tvořivé, přírodovědné, jazykové a vzdělávací.


Firmy v dalších lokalitách


Tvořivá dílna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Tvořivá dílna najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.