Výtvarná dílna – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho výtvarných dílen, které nabízejí širokou škálu aktivit pro děti i dospělé. Tyto dílny jsou ideálním místem pro všechny, kteří se chtějí naučit nové výtvarné techniky a zlepšit své umělecké schopnosti.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1AZ CENTRUM Havlíčkův Brod - Středisko volného času

4.4
★★★★★
★★★★★
(99)
Rubešovo nám. 171, Havlíčkův Brod Bezdlužná

AZ CENTRUM je středisko volno časových aktivit nejrůznějšího spektra. Snažíme se vyplnit nejen volný čas dětí, ale pořádáme akce i pro rodiče a další zájemce. Zaměřujeme se na sport, výtvarnou výchovu, přírodovědu, dramatickou výchovu, keramiku a výpočetní techniku. V rámci našich aktivit nabízíme…

2Základní škola a mateřská škola Studenec1 pobočka

ZŠ a MŠ Studenec je málotřídní škola se dvěma třídami pro 1. – 5. ročník. V budově je rovněž umístěna mateřská škola s jedním oddělením. Budova školy je umístěna na samostatném školním pozemku na severním okraji obce poblíž sportovního areálu u sokolovny. Školu a školku navštěvují děti ze Studence,…

4Základní škola Telč, Masarykova 141, příspěvková organizace

Základní škola Telč, Masarykova 141, příspěvková organizace. Základní škola pro 550 žáků s družinou a jídelnou.

5Hátleová Karla

Nabídka služeb v oblasti výkladu z karet, reinkarnační regrese a poradenství pro rozvoj osobnosti.

6Základní umělecká škola, Soběslav, Školní náměstí 56

Provozujeme základní uměleckou školu. Specializujeme se na výuku hudebních a výtvarných oborů.

7Domov sv. Anežky, o.p.s.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(39)
Čihovice 30, Týn nad Vltavou Bezdlužná

Provozujeme pracovní centrum sociální rehabilitace. Vedeme chráněné dílny pro lidi se zdravotním postižením.Nabízíme originální a kvalitní výrobky a poskytujeme náhradní plnění..Podporujeme dospělé lidi s postižením začlenit se do běžného života.

8Dům dětí a mládeže, Jindřichův Hradec3 pobočky

Růžová 10, Jindřichův Hradec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dům dětí a mládeže v Jindřichově Hradci nabízí přírodovědecké, sportovní, výtvarné, taneční, hudební či astronomické kroužky, kurzy vaření, letní a sportovní tábory či společenské akce.

9Junák - český skaut, Krajinská České Budějovice, z. s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krajinská 384/40a, České Budějovice 1 Bezdlužná

V centru Krajinská pořádáme pro děti a mládež z Českých Budějovic a okolí volnočasové výtvarné a kreativní kroužky, kroužky lezení na umělé lezecké stěně a příměstské tábory. Dále nabízíme pronájem prostor centra i pro aktivity dalších organizací a zájemců. Centrum Krajinská je místem nabízejícím…

10Věra Valičová - ateliér Svět Hlíny

Nabídka kurzů v oblasti keramiky a tvorby keramických výrobků. Jedná se převážně o tvorbu dekorativní keramiky. Kurzy keramiky jsou nejen pro děti ale i pro dospělé.


Firmy v dalších lokalitách


Výtvarná dílna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výtvarné dílny v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí různé kurzy a workshopy, které jsou zaměřeny na různé výtvarné techniky, jako je malba, kresba, keramika, textilní tvorba a mnoho dalšího. Tyto kurzy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé umělce, kteří chtějí rozšířit své znalosti a dovednosti.

Výtvarné dílny v oblasti Jižní a Západní Čechy také nabízejí možnost účasti na různých výtvarných soutěžích a výstavách, které umožňují umělcům prezentovat své práce a získat uznání za svou tvorbu. Tyto akce jsou skvělou příležitostí pro umělce, aby se setkali s dalšími lidmi se stejným zájmem a navázali nové kontakty.

Výtvarné dílny v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou také ideálním místem pro pořádání dětských narozeninových oslav a firemních akcí. Tyto akce jsou plné zábavy a kreativity a umožňují účastníkům vytvořit si vlastní umělecká díla, která si mohou odnést domů jako vzpomínku na skvělý zážitek.

Celkově lze říci, že výtvarné dílny v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou skvělým místem pro všechny, kteří se chtějí naučit nové výtvarné techniky a zlepšit své umělecké schopnosti. Tyto dílny nabízejí širokou škálu aktivit pro děti i dospělé a jsou ideálním místem pro pořádání různých akcí.